PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=992}

Terminator 2: Dzień sądu

Terminator 2: Judgment Day
7,6 263 027
ocen
7,6 10 1 263027
8,5 27
ocen krytyków
Terminator 2: Dzień sądu
powrót do forum filmu Terminator 2: Dzień sądu

Zastanawia mnie pewna rzecz

użytkownik usunięty

Zastanawia mnie scena, w której przesluchują Sare w psychiatryku. Pokazują jej zdjęcia T-800 z 1984 oraz z dzisiaj. To chyba oczywiste, że wysłano wysłano przeszłość kolejnego Terminatora, prawda?! Mimo to ona nie reaguje, po prostu nie obchodzi ją to. Wiem, że patrzyła się w inną strone, ale przecież wszystko słyszała!
Normalnie to chyba by była zszokowana. W następnej scenie biega sobie po psychiatryku jak gdyby nigdy nic.


Czy ktoś mi to może wyjaśnić?!

ocenił(a) film na 10

Wydaje mi się, że to trochę przez tych psychiatrów. Nie chciała przy nich dalej robić z siebie wariatkę. Jakby powiedziała im co i jak to i tak by to nic nie dało. Dlatego wolała to przemilczeć i sama się z tego psychiatryka wydostać.

ocenił(a) film na 10
knocun1

Dokładnie. Przecież ona wiedziała że to nastąpi a gdyby zaczęła się tym ekscytować i wariować to tym bardziej uznali by ją za jeszcze bardziej niepoczytalną.

Według mnie Sarah zauważyła spinacz na 4 zdjęciu i nie chciała rozpoczynać rozmowy tylko właśnie skupić się nad tym aby go zabrać .Spinacz ten wykorzystała w późniejszej ucieczce .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones