PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=992}

Terminator 2: Dzień sądu

Terminator 2: Judgment Day
7,6 263 025
ocen
7,6 10 1 263025
8,5 27
ocen krytyków
Terminator 2: Dzień sądu
powrót do forum filmu Terminator 2: Dzień sądu

10/10 bezapelacyjnie.

ocenił(a) film na 10

Genialna kontynuacja genialnego filmu. Mnóstwo ludzi uważa ten film za lepszy od jedynki, natomiast ja uważam, że obydwa są genialne. Pierwsza część to było coś nowego, ten klimat, aktorzy, fabuła i wszystko inne. Dwójka, to coś niespotykanego w kinie - dorównuje pierwszej, a momentami nawet przewyższa (na gorąco mogę jeszcze powiedzieć, że tak samo jest z "Aliens", "Ojciec Chrzestny 2" i "Mroczny Rycerz"). Znowu aktorzy spisali się rewelacyjnie: Linda Hamilton jako Sarah Connor, Arnold jako dobry Terminator, Furlong jako John Connor (zagrał tak, że łatwo można było uwierzyć, że to on będzie w przyszłości dowódcą ruchu oporu), a także Robert Patrick jako zły Terminator. Efekty powalają, moim zdaniem film również ma taki magiczny klimat, chociaż trochę różniący się od tego z pierwszej. Dla mnie osobiście film bez wad. Cameron stworzył genialny film, powiedziałbym, że jeden z najlepszych w historii kina akcji.
pozdrawiam i zapraszam na mojego bloga.

ocenił(a) film na 10
ziolo

potwierdzam...............................

ocenił(a) film na 10
ziolo

Sama prawda

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones