PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8963}
6,5 10 320
ocen
6,5 10 1 10320
Tequila Sunrise
powrót do forum filmu Tequila Sunrise

Aż sam nie spodziewałem się tak dobrego filmu, zwłaszcza, że obejrzałem go już trzeci raz. Mel Gibson, Michelle Pfeiffer i Kurt Russel stworzyli razem niezapomniane trio, a do tego dochodzi również doskonały Raul Julia, który kradnie całe show oraz J.T. Walsh (ten z charakterystyczną buźką). Klimat lat 80 jest tu niesamowity, wręcz mogę powiedzieć, że jest to jeden z najlepszych filmów oddających atmosferę tamtej epoki. Muzyka też jest świetna - jest bardzo podobna do Zabójczej Broni, czy Nico Ponad Prawem, a końcowy utwór miażdży. Fabuła, choć miejscami potrafi być zagmatwana i niezrozumiała, to właśnie dzięki niej chce się wracać do tego filmu. Fajnie się w ogóle to wszystko oglądało i szybko przeleciały te 2 godziny. Jak już mówiłem film obejrzałem trzy razy i na pewno za rok (gdzieś pod koniec czerwca) wrócę do niego. 9/10

Hubert7671

Kiedys na tvp 2 w roku 1999 przyjaciele taki tytul czyta u mnie lektor

Hubert7671

Hubert jak lubisz klimaty lat 80-ych to looknij na to a film swoją drogą ma coś w sobie...obsada 1 klasa i ten klimacik ech...za szybko latka lecą :) https://www.youtube.com/watch?v=PhNJ-enxYmw

ocenił(a) film na 1
Hubert7671

Film o niczym. Trudne sprawy policjantów i bandziorów.

Marieka

Trzeba lubić amerykańskie lata osiemdziesiąte, aby zauroczyć się tym filmem :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones