PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8963}
6,5 10 320
ocen
6,5 10 1 10320
Tequila Sunrise
powrót do forum filmu Tequila Sunrise

Nic niezwykłego, ale dla nostalgicznych lat 80 można zobaczyć. Film ogląda się nawet przyjemnie, ale czasem taki nijaki jest i bohaterowie sami nie wiedzą, czego chcą. Kurt Russell nie najlepiej wypada w roli gliniarza - nie pasuje to do niego, na odwrót powinno być - Gibson gliniarzem, a Kurt dilerem. No, ale nawet jakoś wyszło.

ocenił(a) film na 8
Goro_Gondo

kurva recenzja... z doopy

ocenił(a) film na 5
baron666

A Ty guzik tam wiesz ;)

Goro_Gondo

no ale jak ktoś się zatrzymał na filmie" gulczas jak myślisz " to czego oczekiwać od recenzji. Dla mnie film super. Kiedyś to aktorzy grali.... a teraz ....

ocenił(a) film na 5
Tomasz_O_filmweb

A skąd wiesz, na jakim filmie się zatrzymałem? Przeczytałeś mój komentarz sprzed prawie 10 lat, pisany za młodu i na tej podstawie wyrobiłeś sobie opinię. Jeszcze luźny komentarz nazywasz recenzją, a Twoja wypowiedź również nie wygląda na zbyt błyskotliwą, nawet odpowiedniej argumentacji nie napisałeś, tylko "dla mnie film super." No, ale jak ktoś się zatrzymał na podstawówce, to czego oczekiwać od jego wypowiedzi.

ocenił(a) film na 6
Goro_Gondo

Zgadzam się całkowicie. Film jest raczej spokojny, żeby nie powiedzieć monotonny i mało w nim akcji. Klimat jest i obsada obłędna ale poza tym nie powala. To bardziej obyczajówka niż sensacja.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones