PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=123698}
5,6 19 365
ocen
5,6 10 1 19365
5,7 3
oceny krytyków
Tekken
powrót do forum filmu Tekken

JIN KAZAMA- myśle że całkien niezły dobór aktora. Nłody wysportowany chłopak wpasował się w tą postać. Całkiem podobny do oryginału. PLUS
STEVE FOX- beznadzieja. Nie dość że zupełnie nie podobny do oryginału to na dodatek na emeryturze. Szkoda mi tej postaci. MINUS
MARSHALL LAW- kolejna beznadzieja. Nie podobny i na dodatek lekko przygrubawy. Śmiesznie wyglądał w tych spodniach. MINUS
HEIHACHI MISHIMA- do tej postaci mam mieszane uczucia. Z jednej strony całkiem podobny z drugiej zaś lekko chuderlawy i niziutki. Przypomnę że w grze Heihachi był ogromej postury chłopem. Ale na PLUS
KAZYUA- choć nie podobny do oryginału to jednak fajnie dobrany aktor. Na mnie zrobił dobre wrażenie. Ta broda zupełnie nie przeszkadzała w odegraniu tej postaci PLUS
EDDY GORDO- świetnie dobrany aktor w fajnie wykonanym stroju. Szkoda ze był tak krótko. PLUS
ANNA WILLIAMS- kobitka ładna, strój podobny ale nie przekonała mnie jakoś ta postać. Myśle ze wzieli nie podobną aktorke i za bardzo chcieli ją upodobnić do Anny. MINUS
NINA WILLIAMS- choć podobna to bardzo smiesznie wyglądała w tym stroju. Można było ją zrobić lepiej. MINUS
CHRISTIE MONTEIRO- bardzo ładna kobitka :) Myśle że fajnie przedstawiona postać. Całkiem podobna i fajnie ubrana. PLUS
RAVEN- świetnie dobrany aktor i fajny ubiór. Niesamowicie podobny do oryginału z gry.
Świetna robota. OGROMNY PLUS
BRYAN FURY- coś jak w przypadku Ravena. Dobrze dobrany aktor, świetnie wyglądający filmie. nibywałe podobieństwo do oryginału. OGROMNY PLUS
YOSHIMITSU-nie było jakieś tragedi ale można było zrobić tą postać zdecydowanie lepiej. Miał śmniesznie niewymiarową głowę. Nie budził strachu. MINUS

Piszcie swoje oceny postaci. Co wam w nich nie pasowało i co mogło zostać zienione. Jestem bardzo ciekaw waszych opinii.

teksas55

Twórcy pograli w Tekkena 5/6, zobaczyli opcje Customizacja, i zrobili to co zrobili..
JIN KAZAMA- w drugiej części filmu, z rękawicą Steviego nawet przypominał tego z T3. Za wygląd PLUS
STEVE FOX- tragedia. łysy, i w wieku w którym moze robic za ojca Steviego. MINUS
MARSHALL LAW- beznadziejny wietnamczyk, szkoda słow. MINUS
HEIHACHI MISHIMA- śmiech na sali... fryzura to nie wszystko. MINUS
KAZYUA- tu musze sie zgodzic.. idealny wredny wyraz twarzy, jednak Custominizacja, dodanie toporków, bródki, krótkich włosów to za dużo i MINUS
EDDY GORDO- chyba jedyny dosyc podpobny PLUS
ANNA WILLIAMS- aj szkoda słów na obie siostry MINUS
NINA WILLIAMS- jak wyżej.. blond cycatka gatunek filmu pomyliła. MINUS
CHRISTIE MONTEIRO- nie wazne w jakim filmie by zagrała, nie wazne jak bardzo by odbiegała od oryginału... jedyny plus filmu :) PLUS
RAVEN- wejść na dzielnice Brooklynu, wziąć murzyna i 10 minut w charakteryzacji i Raven gotowy.. nic specjalnego pójście na łatwizne i nie potrzebna postać w filmie. Wygląd może i niech bedzie na PLUS
BRYAN FURY- też wziąć koksa z ulicy, siwe włosy, sztuczna blizna na klate, i Bryan gotowy ... tu juz PÓŁ PLUSA
YOSHIMITSU- śmiechu warte.. już za Mokujina mogli kogoś przebrać.. MINUS

teksas55

Hmm.. nic dodać, nic ująć.. Jin nawet miał swoja kurtkę z kapturem na końcu.. ; )

teksas55

Zapomniałem jeszcze o dwóch postaciach których występ w tym filmie wzbudził we mnie wiele kontrowersji i jedno pytanie. Po jaką cholere te postacie sie wogóle pojawiły???
Miguel Rojo- wystapił dopiero w 6 częscie gry. W filmie podobny strój i to wszystko. Wsadzony na siłe (żeby poprostu był) ale PLUS za małe podobieństwo do oryginału.
Sergei Dragunov- tez podobny z wyglądu i z ubioru ale nie wiem na cholere on się pojawił w filmie. Zupełnie bezsensu. Tez był dopiero w 6 części gry. Ani w grze ani w filmie nie ma zadnego wpływu na fabułe. Kolejny wsadzony na siłe. ale za wygląd PLUS

ocenił(a) film na 10
teksas55

właaaśnie, nie grałam w 6 część i zastanawiałam się po co nowe postacie wymyślali skoro tyle pominęli a tu taka niespodzianka, zgodzę się mogli wziąć postacie z poprzednich części które miały wpływ na fabułę.

ocenił(a) film na 2
teksas55

co do Lawa sie nie zgadzam, cung lee jak dla mnie idealnie pasuje do tej postaci, pozatym kolezka bardzo niezle pizga na macie w mma

ocenił(a) film na 6
teksas55

Ale Jin Kazama to akurat porażka. Niech nawet nosi te same stringi co postać z gry (a jeśli chodzi o wygląd, to fryz miał inny), ale koleś jest beznadziejnym aktorem, muskulaturę ma przeciętną i słabo walczy.

użytkownik usunięty
teksas55

Obsada nie jest zła, zawsze ktoś pomyśli ze mogło być lepiej ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones