PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=123698}
5,6 19 365
ocen
5,6 10 1 19365
5,7 3
oceny krytyków
Tekken
powrót do forum filmu Tekken

6/10

ocenił(a) film na 6

Film przeznaczony głównie dla fanów gier z serii Tekken, którzy znają historię postaci. Komuś, kto nie grał w tekkena, film raczej nie przypadnie do gustu. Posiada ograniczoną fabułę, zbyt krótkie sceny walki, jak na film na kręcony podstawie "najlepszej bijatyki". Osobiście dodałbym w nim kilka postaci oraz krótkie przedstawiania ich historii.
Jedyne co mnie wkurzało i rozśmieszało w tym filmie to rady matki Jina w sytuacji zagrożenia. Po obejrzeniu filmu można wywnioskować, że słuchając rad matki można osiągnąć wszystko :P

ocenił(a) film na 7
ebert

Kolejna osoba, która wie wszystko i wie co komu się spodoba!
Nie jestem fanem gier i o tekke-nie wcześniej nie słyszałem, a jednak mi przypadł do gustu.
"Osobiście uważam" ( twój cytat ), jako że się wywyższasz nad produkcją tegoż filmu, proponuję abyś sam nakręcił owy film według własnego uznania. Jeżeli nie jesteś w stanie nakręcić własnego filmu (przypuszczając nie mając pieniędzy) to proponował bym aby w takich chwilach co ma się bzdury napisać - aby zamilknąć.
Dziękuję za uwagę. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 6
tomekdkm

Kolejny mądrala, który lubi krytykować wypowiedzi innych. Napisałem "raczej" nie przypadnie do gustu.
Po to jest opcja komentarzy, aby skomentować i wyrazić swoje refleksje dotyczące filmu. Jeżeli nie podoba Ci się moja opinia, to nic mnie to nie obchodzi, masz prawo do własnej. Aby napisać scenariusz filmowy nie trzeba mieć pieniędzy, wystarczy trochę chęci, wyobraźni, zeszyt i coś do pisania. Co do mojego wywyższania, to nie wiem o co Ci chodzi.

ocenił(a) film na 7
ebert

Wiem, że napisałeś "raczej". Tylko, że to twoje "raczej" było z góry założone tym, że ktoś kto wcześniej nie miał do czynienia z tą grą to mu się nie spodoba: (możliwe, że to nie było twoim założeniem, acz kol-wiek takie odniosłem wrażenie) cytat twój "Komuś, kto nie grał w tekkena, film raczej nie przypadnie do gustu".
Mnie tylko o ten wątek chodzi.
A po zatem najlepiej krytykować czyjąś pracę siedząc w domu przed TV/PC, niż samemu wziąć się za ową rzecz.
Więc napisz scenariusz i wyślij do jakiegoś producenta/reżysera czy komu kol-wiek kto jest związany z produkcją, kto wie może osiągniesz sukces - czego tobie życzę.
Ps. ja nie piszę ze złośliwości, bo zauważyłem troszku nie trafioną twoją dygresję.
Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 1
ebert

Film jest przeznaczony do Śmieci i tam jest jego miejsce. P.S Jestem fanem Tekkena

ocenił(a) film na 2
eversman_4

100% rajcji.

ocenił(a) film na 6
Throttlehand

No chłopaki, uważajcie co piszecie, bo Pan tomekdkm zaraz poszuka mądrych słów w internecie i Was skrytykuje ;]

A co do filmu, to na siłę można w nim znaleźć coś dobrego i z nudów obejrzeć :p
Po tej aferze z ACTA, przypomniał mi się ten film i stwierdziłem, że jak tak dalej będzie to na prawdę świat opanują korporacje.
Stany Zjednoczone będą się wtedy nazywały MICROSOFT i będziemy płacić za każde włączenie komputera.

ocenił(a) film na 1
ebert

Z nudów to już można sobie pójść do parku, usiąść na ławce i przez jakiś czas sie zrelaksować niż to oglądać...

ocenił(a) film na 1
eversman_4

A i może być do tego jakaś dobra książka albo gazeta.

użytkownik usunięty
ebert

Wydaje mi się, że większość fanów serii jest rozczarowana tym filmem i wcale mnie to nie dziwi. Ten film to komercyjny śmieć, który żeruje na popularności gier, chociaż moim zdaniem nie ma z nimi wiele wspólnego (poza tytułem i imionami postaci).

ocenił(a) film na 6
ebert

Też daję 6/10.Film bez rewelacji - fabułą słaba,niektóre walki tylko dobre.Najbardziej z filmu podobała mi muzyka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones