PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=89906}
5,7 882
oceny
5,7 10 1 882
Tekken: The Motion Picture
powrót do forum filmu Tekken: The Motion Picture

Tekken The Movie

ocenił(a) film na 9

W porównaniu do filmu Tekken ta bajeczka to arcydzieło. Naprawdę trzyma klimat T1 i 2, mnóstwo postaci (większośc tylko pokazała pyski, ale są), pasująca kreska i zgodna fabuła( uproszczona bo to dwie części w jednym anime). Na minus idą walki - za mało ich i za krótkie, oraz te dinozaury trochę naciągane. Animacja jak najbardziej godna polecania fanom Tekkena ja oglądałem z przyjemnościom po beznadziejnym filmie.

ocenił(a) film na 7
ha7ny

jasne animacja jest o wiele wiele lepsza niz film

gok_U

Taka prawda . Głównie dlatego że film fabularnie nie trzymał się kupy natomiast animacja stoi na o wiele wyższym poziomie zarówno pod względem i fabularnym jak i czasu dziejącego się miedzy dwiema częściami gry :)

ocenił(a) film na 7
ha7ny

ty sie czlowieku zastanow co ty piszesz bo ty chyba nie masz wszystkich w domu

ocenił(a) film na 9
ha7ny

Można powiedzieć że dinozaury są trochę naciągane przez ich ilość aczkolwiek sama postać występowała tego dinozaura występowała w Tekkenie (Alex). Ogólnie bije film na głowę (fabuła filmu to kpina, absolutny brak charakterystycznych ciosów czy stylów walki jak dla mnie film jest na max 3) . Ktoś jeszcze pisał w osobnym temacie że walki są krótkie, są dokładnie takie jak w grze (na 100% hp nie na 150%) czyli parę mocny ciosów lub jedno combo i ko. Jak ktoś lubi Tekkena to pozycja obowiązkowa (filmu radze w ogóle nie oglądać). Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones