PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=618069}
6,2 2 762
oceny
6,2 10 1 2762
Tekken: Blood Vengeance
powrót do forum filmu Tekken: Blood Vengeance

kaszana

użytkownik usunięty

jednym słowem zgodze sie z reszta ,słaby:/

Hmmm a moze wiecej bys napisal,troche opisal szczegulowo,dlaczego taki slaby,co ci sie w nim nie podobalo,bo tak to kazdy oze sie wypowiedziec

ocenił(a) film na 7
deep1984_84

Bo zrobili z mordobicia kupę wplątując w nie dziewczynki chcące ratować świat, a przy okazji zostać przyjaciółkami ponad wszystko, pomimo wszystko i po wszystkich poświęceniach.. Dałem 7/10 bo dało się obejrzeć. Nie lubię takich filmów, ale po fantastycznym Final Fantasy Advent Children obejrzałem i to, kiedy tylko uzyskałem dostęp do kopi brata - fana tych całych skośnych.

IamFancy

Kazdy by chcial zeby bylo co innego i tak ddalej i tak dalej,a totaj jest tyle postaci ze mogli by serial zrobic,Moim zdaniem fajnie wymyslili Hostorie nie tylko turniej i jescze raz turniej,gdyby ciagle by robili nowy film Tekken i w kazdym filmie by byl sam turniej to by moglo by sie znudzic,i nie wiem czemu co masz do LingXiau przeciez ona tez nalezy do glowynch postaci Serii Tekken,jak wiadomo byla ona dopiero od trzeciej czesci,Chechatchi Mishima zabil jej cala rodzine nie wiem czy wiesz o tym,a Film zrobili jak dobrze widze juz dawno po Turnieju wiec podoba mi sie ich pomysl,i nie zawsze glownym bochaterem musi byc jak np Jin Kazama albo Kazuya czy inne The Besciaki,no i wiec sobie pomysleli no a czemu nie Xiaiu no i zrobili,a skoro tobie sie nie podoba to juz zalezy od gustu i popieram to ze kazdy ma swoje zdanie na jaki kolwiek temat i trzeba sie z tym liczyc,tobie moze sie nie podobac a nieznaczy ze innej osobie ma sie nie podobac.Podejrzewam ze troche zaplontana jest ta wypowiedz ale niechcialo mi sie poprawiac :P (Pozdrawiam)

ocenił(a) film na 7
deep1984_84

Powiedziałem, co sądzę o filmie bez zagłębiania się w niuanse serii. Fanem to ja nie jestem, ale wiem, co to ' Tekken' ale szczerze chciałbym aby tylko Jin, Eddy, czy Law byli głównymi bohaterami filmów - choć to płytkie, wiem. :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones