PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=618069}
6,2 2 762
oceny
6,2 10 1 2762
Tekken: Blood Vengeance
powrót do forum filmu Tekken: Blood Vengeance

Zawiedziona.

ocenił(a) film na 5

Bardzo lubię tę grę a także poprzedni film, ale uważam, że końcowa scena to porażka. Przesadzone
i to strasznie :/ Mimo tego film nakręcony jak końcowe filmiki gry to coś fajnego. Jednak Zmiana w
demony a na koniec Heihachi jako olbrzym z Mokujinów (czy jak to się pisze :D) lekka przesada,
Zawiodłam się..
Poza tym mało Jina :D

Martynka151

Uważam, że ta wersja była o wiele lepsza od filmowej. Też jestem fanem tej gry i trudno powiedzieć, czy ostatnia scena z demonami była przesadzona. Od dawna wiadomo, że Jin i Kazuya mają w sobie devil gen, więc chcieli to pokazać i dobrze im to wyszło.
Poza tym nie było Asuki ;P

ocenił(a) film na 8
Damar3478

Ja także jestem fanką serii. Cieszę się, że jedną z głównych ról w tej historii miała Xiaouyu, to moja ulubiona postać kobieca z tej gry. Brakowało mi natomiast Hwoaranga :-) Animacja dobra, ostatnia walka - przekoloryzowana, ale taka miała być, w końcu oni są demoniczni, nadludzcy.

anowi911

Ja też bardzo lubię Xiaoyu. Mi brakowało Asuki. No i szkoda, że Nina tak skończyła bo to jedna z moich ulubionych postaci kobiecych (razem z Asuką której w ogóle nie było). Ale nie ma co narzekać. Ten film animowany zrobili sto razy lepiej niż wersję filmową z 2010 roku.

ocenił(a) film na 8
Damar3478

No animacja jest z pewnością 100 razy lepsza. Mi brakowało natomiast Kinga, Yoshimitsu oraz paru innych postaci, ale film i tak był spoko. Po obejrzeniu go bardzo polubiłem Xiaoyu. :)

Heller1304

No niestety nie da się wrzucić wszystkich postaci bo mogłoby to mieć skutek odwrotny do zamierzonego. Ja Xiaoyu już wcześniej lubiłem, a po obejrzeniu tego polubiłem jeszcze bardziej :)

użytkownik usunięty
anowi911

Mi też bardzo brakowało Hwoaranga :D

użytkownik usunięty
Martynka151

Jeśli jesteś prawdziwą fanką serii Tekken to nie rozumiem jakim cudem podobał Ci się poprzedni film (mniemam, że chodzi o Tekken z 2010 lub 2014?) bardziej niż Blood Vengeance...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones