PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=618069}
6,2 2 762
oceny
6,2 10 1 2762
Tekken: Blood Vengeance
powrót do forum filmu Tekken: Blood Vengeance

Litości :-s

ocenił(a) film na 7

Jestem wielkim fanem całej seri gier Tekken ale wydaje mi że ten film będzie całkowitą porażką. Nie dość że anonimowany to jeszcze Xiaoyu w roli główniej. Jest tyle ciekawych postaci a oni wybrali jedną z najgorszych.

użytkownik usunięty
raiden19

Wiesz, akurat dla mnie Xiaoyu to jedna z najlepszych postaci.

Xiaoyu o fantastyczna postać, o ciekawej historii. Dziewczyna trenująca u legendarnego Wanga, okazująca się wielkim talentem sztuk walki, jednocześnie będąc stereotypową japońską uczennicą. Była w stanie sama pokonać całą obstawę jachtu Heihachiego, czym, jako jedna z nielicznych, zdobyła jego zaufanie i sympatię. Jej początki w Tekkenie są okraszone tajemnicą i chwilami dowcipnymi. Szkoda tylko, że NIE BYŁO O TYM NICZEGO W FILMIE.

Ten film jest o dwóch zagubionych nastolatkach szukających sposobu na dotarcie do emo chłopaka. Serio, Tekken. Tekken: Przed Świtem być może. Niebywałe zmarnowanie potencjału i postaci, i licencji na film. Jedyne chwile dobrej walki pojawiają się pod koniec filmu (walka Mishimów all on all jest rewelacyjna, co kontrastuje z całą resztą), a jednak nawet i to udało im się skopać, zmieniając ten epicki pojedynek w przedebilną walkę z wielkim, drewnianym Godzillą. Kto to wymyślił?

Zrobić film o Xiao - super pomysł. Zrobić to coś, tego potworka z Tekken w tytule to horror. Nienawidzę tego cholernego filmu dokładnie tak bardzo, jak bardzo kocham gry z serii Tekken.

raiden19

Gardzę tobą :P
Xiaoyu to moja główna postać :)

ocenił(a) film na 7
Draco_Sting

Jpd :D

raiden19

Jak można nie lubić Xiaoyu ... Nie rozumiem ;)

ocenił(a) film na 7
Dewan

A ja nie rozumiem jak można ją lubić :D

raiden19

ja mam to samo lubię kinga revena ninę kazuyę ale jakoś nie trawię xiaoyu

Dewan

nareszcie coś z nią :3

ocenił(a) film na 5
raiden19

Xiaoyu najgorsza postacią ?:D trzeba umieć nią grać a nie bezmyślnie naciskac klawisze, wtedy okazuje sie byc jedna z najlepszych.

ocenił(a) film na 7
rascal0pl

Nie najgorszą a jedną z najgorszych

ocenił(a) film na 5
raiden19

Propnuję pojedynek, jesli masz tekkena 6 i x360 ;)

ocenił(a) film na 7
rascal0pl

Mam PS3 w Tekkena 6 nawet nie grałem jeszcze.

raiden19

Fak.. co za wielki zawód........
Gra świetna, film Tekken świetny, ale chce obejrzeć sobie <myślałez że> część drugą tekkena a tu okazuje się anime...
ech, rozumiem, żeby powstała jakaś część anime, ale nie kontynuacja filmu w anime... 1 część film, 2 anime i 3 zaś będzie film...? litości...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones