PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=618069}
6,2 2 762
oceny
6,2 10 1 2762
Tekken: Blood Vengeance
powrót do forum filmu Tekken: Blood Vengeance

Jakaś moc diabła o którą zabiegają itd... Plastikowa pusta bez treści animacja,zahaczająca o erotykę w prowadzeniu kamery.
Jak dla dzieci to nie polecam tego czegoś

ocenił(a) film na 5
mitemite

Opisałeś praktycznie każde Anime jakie nakręcono hehe.... nie lubisz tej stylistyki nie oglądaj Anime ......

mitemite

Specjalnie założyłem konto żeby ci odpisać widząc taki prymityw nie mogłem przejść obojętnie zresztą wnioskuje po avatarze że jesteś świętojebliwym pajacem który trzyma się wiernie wyznaczonych zasad.Po pierwsze film jest zajebisty nawet nie trzeba być mega fanem żeby to obejrzeć animacja jest wykonana perfekcyjnie szczególnie Alisy i Ling wersja animowana rozwala Tekkena Movie 10 razy nie wiem co chciałeś pokazać tym komentarzem swój iloraz inteligencji,wyższość generalnie wk***** tylko fanów i nic więcej.dlatego pakuj graty i spieprzaj do kościoła ^^

Ot3kU

Animacja to faktycznie przyznaję że jest niezła ,ale scenariusz i dialogi są puste

użytkownik usunięty
mitemite

To film na podstawie bijatyki - jaki to ma niby mieć głębszy sens ? Wycisnęli z tego co się dało, pierwsza część może zbyt przegadana, ale ostatnie walki epickie, animacja kapitalna, a za sam film 7/10

Mortal Kombat też jest na podstawie gry, a jednak tamten film się bardziej udało ,klimat i cała reszta jest na poziomie choć nie ma takiej grafiki jak w TEKKEN: Blood Vengeance
Japończycy jak zwykle przekombinowali z patosem bohaterów i Infantylnością długimi bezsensownymi dialogami ,to wszystko do filmu o walkach nie pasuje.
Dragon Ball już był lepszy ;D

mitemite

Oglądałem....
LUDZIE!!! ...przecież ten film jest tak kozacki, że normalnie brak słów.
Czekałem na niego długo i nie żałuję.
Szczerze powiem... wiedziałem, że będzie dobry ale aż taki wymiatacz??
Może też dlatego, że jestem fanem Tekkena ale warto obejrzeć nawet jak ktoś nie miał styczności z grą.
[spoiler]Końcówka filmu od kiedy trzy pokolenia zaczynają ze sobą walczyć - niesamowite, a później już tylko lepiej, mega bomba atomowa[/spoiler]
Było troszkę śmiechu, momenty wzruszenia i zaje... walki.
Mocno polecam każdemu.

ocenił(a) film na 7
MW2

Zaiste syto się tłuką, szkoda, że nie widziałem w filmie swoich ulubionych postaci z gry ale i tak jest nieźle xD a ostatnia walka mega mocna, tylko [SPOILER] Devil Jin jakiś nie podobny do wersji z gry, przynajmniej z jej starszych części, może w nowych zmienili jego design... [/SPOILER] poza tym wszystko na swoim miejscu, a ten kto się doszukuje głębszego sensu w tym obrazie niech sobie daruje bo i tak go nie znajdzie...

ocenił(a) film na 5
MW2

Dokładnie, niesamowite przeżycie.. Tylko wiadomo, jak ludzie oglądają na 15 calowych monitorach, mogą nie zauważyć wszystkiego.

mitemite

Jesteś tępym fanatykiem, zero obiektywizmu a Twoja opinia ma taką wartość jak szary papier toaletowy - oczywiście zużyty. Czytając Twoje komentarze przestaję się dziwić bombowcom-samobójcom. Też bym się wolał wysadzić w powietrze gdyby mnie tacy imbecyle otaczali jak Ty. Jesteś fanatykiem - to już dosyć na Twój temat, kończę bo mi sił już brakuje przez Ciebie - muszę się pomodlić do złotej muchy na patyku i doznać objawienia od pomarańczowego jednorożca żeby się teraz po tym wszystkim oczyścić duchowo...

Fryzomaniak

To samo mogę o tobie powiedzieć ,fanatyku ateistyczny :D
Brakuje ci sił?i chcesz się wysadzać? , zaiste jesteś ynteligentny i nieimbecyl

mitemite

No jak ateistyczny? A mucha na patyku i jednorożec? I po co mi siła? Żadnej krucjaty nie planuję (Twoje kategorie myślenia)... Ha! Mało tego: powiesz mi może coś na temat Crimen Sollicitationis ? Czy znowu powiesz coś głupiego, żeby odciągnąć temat? I mógłbym tak cały czas Ci wyciągać jakieś ciekawostki na temat kościoła katolickiego...
A zwracając się do osoby bezposrednio używa się dużej litery - nie ze względu na kulturę i uszanowanie odbiorcy (bo w tym wypadku pisałbym do cIEBIE 1-pikselowymi literkami).
Ja jestem słaby? To Ty masz problemy z logicznym myśleniem, nie radzisz sobie z rzeczywistością i znajdujesz "ukojenie" w fanatyźmie. To choroba wiesz? A Twoje odpowiedzi to tylko puste i daremne próby demagogii. Ale i tak do Ciebie nic nie dociera, nie masz mózgu nawet, żeby sam na siebie spojrzeć a co dopiero dopuścić innych.
Pozdro imbecylu, zaiste - mam gdzieś co myślisz, ale nie wpieprzaj się innym ze swoimi tępymi pogaduszkami i zachowaj je dla siebie.

Fryzomaniak

Czy twoja agresywność wypływa z twojej głupoty czy z yntelygencji?

Fryzomaniak

Jesteś za dużym prymitywem by ci pisać z dużej litery imbecylu :D i nie zgrywaj mądrego bo mądry tak się nie zachowuje tępaku
Fanatykiem i socjopata to ty jesteś i nie przekręcaj kota ogonem,mierzi cię to że mam odmienne od twojego zdanie co do tego filmu.Znałem kilku takich tępaków którzy w ten sam agresywny i nienawistny sposób reagowali na czyjeś odmienne zdanie czy wygląd.W KK jest List św. Jana ''Każdy, kto nienawidzi swego brata, jest zabójcą'' zastanów się nad tym czy nim nie jesteś

Fryzomaniak

Masz rasistowsko hitlerowskie podejście do innego człowieka który ma odmienne zdanie od twojego i tu się lecz!!!!!

Fryzomaniak

Na szczęści to nie jest twoja strona i nikt nie jest tu na twojej łasce,bo byś pewnie robił porządek z ludźmi tak jak Hitler czy Stalin
wracaj do szkoły gnojku może tam ci coś wbiją do tej pustej mózgownicy
i olewam twój bul do moich wpisów przez u zwykłe zakapiorze!!!!!!

ocenił(a) film na 5
Fryzomaniak

Jesteś chorym człowiekiem Fryzomaniak :/ Złożyłeś papiery na funkcjonariusza policji ??

mitemite

zawsze jakiś niedorozwój się trafi xD

mitemite

Głupków jak widać nie brakuje i jeszcze mnie tu wyjeżdża z tekstami,że niby mądry jest...hehe
Skończ już pitolić i idź sobie na inna stronkę biadolić tylko nie tu.
Burak cukrowy...

Riskbreaker1802

Sam żeś Burak
jeśli się mylę to udowodnij że się mylę ,jeśli piszę prawdę dlaczego rzucasz wyzwiskami buraku ćwikłowy:D
na szczęście to nie twoja strona i możesz sobie.............

mitemite

No co jest? Na moje nie odpowiesz a tu cwaniakujesz? Zatkałem Ci czymś jadaczkę? Faktami o CS np a teraz uciekasz od tematu? Co do udowadniania czegokolwiek - może lepiej nie wchodź na ten obszar...

Fryzomaniak

wracaj do szkoły maniaku ,i lecz swoją agresję może nie jest za późno na to psycholu!!!!!

Fryzomaniak

Na jakie twoje pytania mam odpowiadać agresywny nienawistny ateisto?jak nie masz się czego czepić to Kościoła Katolickiego się czepiasz ,tu cię BOLI?
Wracaj lepiej do szkoły maniaku może tam cię nauczą tzw.tolerancji ulubienicy lewactwa ,i lecz swoją agresję może nie jest jeszcze na to za późno! psychopato!!!!!

mitemite

To się uniosłeś, czy mi się wydaje, czy ktoś tu się zdenerwował... Ale i tak znowu gadasz o czymś innym. Niech Ci będzie - odpowiem najpierw: agresywne są Twoje komentarze - szczególnie względem odmienności (np. wierzeń) innych osób. Szkołę mam już dawno za sobą, co więcej będę miał fajny tytuł... O narodzinach i rozkwicie wartości w człowieku czy rozwoju przekonań i moralności wiem więcej, niż może Ci się wydawać. Nie jestem ateistą, jeżeli Ci się tak wydaje - ja po prostu drwię z Twojej głupoty. Jesteś zamknięty i ograniczony poznawczo i co za tym idzie - rozwojowo. Na siłę to można nawet powiedzieć, że to upośledzenie. Psychopatia to skomplikowany temat, fanatyzm jest pokrewną, więc nazwać tak możesz tylko siebie. Różnimy się tym, że ja posiadam takie coś jak samoświadomość - Tobie tego brakuje. Fanatyzm, który tworzy Twoją rzeczywistość ma podłoże psychologiczne a nie "duchowe". Mogę się założyć, że nie rozumiesz np. 1/10 tego, co mówił poprzednik pana z Twojego zdjęcia, nie dlatego, że jesteś głupi - brak Ci wiedzy, żeby to zrozumieć. To tylko przykład, nie wiem jak do Ciebie trafić.
Jak już mówiłem - mechanizmy obronne każą Ci chować się za "wiarą". Uciekłeś zamiast pokonać szeroko pojęte "zło". I przeczytaj proszę to zdanie kilka razy, pomyśl, poczytaj psychologii trochę - ja mam dobre intencje. Ale Ty jesteś próżny i nawet nie czytasz tego, co piszę. Wiesz co mnie najbardziej przeraża? Że takich "ludzi" jak Ty jest dużo więcej. Żeby było zabawniej, jak na ironię jesteś "złym człowiekiem". Skąd wiesz, że to co przyjmujesz jest właściwe, skoro nie analizujesz tego a jedynie odbierasz wzorce przygotowane przez innych. Heh fanatycy...

Fryzomaniak


Nie mam zamiaru dyskutować i odpowiadać na głupie insynuacje bo bym musiał zniżyć się do twojego poziomu a czego nie chcę
rozumiem że ty oceniłeś ten film 9/10, ja oceniłem jako nieporozumienie i stąd twój ból,
Widać masz taki ból ze przeżyć nie możesz ,toteż zacząłeś atakować nawet KK bo też ci zawinił, wyzywasz i insynuujesz mi czego nie pomyślałem i nie napisałem.
Jak ten film dla ciebie jest taki dobry to potwierdź to rzeczowymi argumentami zamiast atakować bezpodstawnie jakąś paplanina nie na temat filmu i rasistowskimi atakami ,typu żeby wypadać i nie pisać tu więcej
Ja swoje argumenty na temat filmu podałem powyżej jakbyś nie zauważył
W sumie to leje na twoje wypociny,jesteś nadęty jak balon a pustym w środku rasistą
Palikot potrzebują takich jak ty kretynów,tępych atakujących wszelkie wartości i zdanie drugiego człowieka socjopatów,akurat jesteś z Lublina to masz go na miejscu.

mitemite

Widzisz? Znowu uciekasz. I znowu gadasz od rzeczy kompletnie nie na temat. To tylko pokazuje moją rację. Jak myślisz, że jesteś taki święty i dobry to uwierz mi - jest zupełnie odwrotnie. Psychopaci podobnie jak fanatycy są przekonani o racji swoich poglądów, mimo, że obiektywnie są w oczywistym błędzie, I nie z racji normy ilościowej oczywiście. Ale z kim ja rozmawiam, jak ty nie myślisz...

mitemite

No ale powiedz mi tylko swoje zdanie na temat Crimen Sollicitationis... Chcę tylko wiedzieć, czy aż tak jesteś chory, żeby to popierać, czy jednak już jakaś iskierka obiektywizmu i zdrowego rozsądku się pojawiła... CS to tylko skrajność praw KK. Masz swój mózg? Swoje życie? A myślisz i żyjesz jak Ci każą...

ocenił(a) film na 5
Fryzomaniak

Wybacz, ale z całej tej rozmowy wygląda raczej na to, że to ty jesteś tutaj większym fanatykiem (i to zdecydowanie większym). Nie wspomnę już o tym, że jeśli ktoś wyraża swoją opinię, to wręcz wskazane jest nie wyrażać się obiektywnie (bo to nie jest recenzja tylko własne zdanie na temat czegoś). Poza tym nie rozumiem, skąd się bierze twoja nienawiść do Kościoła? Jeśli ktoś tu jest chory i powinien się leczyć, to chyba ty, bo swoją nienawiścią możesz w przyszłości naprawdę wiele szkód wyrządzić...

Riven_Femix

Oczywiście...

ocenił(a) film na 3
mitemite

Akurat nie przeszkadzają mi argumenty założyciela tematu, Xiaou chyba ma tyle lat, że seks z nią przejdzie, prawda?
Tym nie mniej nie zmienia to faktu, że ten film to po prostu żenada. Przez pierwszą godzinę oglądałem jakieś połączenie Hanny Montanny ze Zmierzchem. Do pokoju wchodzi siostra, a ja ze wstydu muszę szybko film pauzować, bo mnie wyśmiała, że takie soap opery dla emo nastolatek oglądam. Ja jej mówię, że to Tekken, a ona jeszcze bardziej w śmiech.
No i jeszcze Panda wymiatacz to jakiś absurd, do tego te farmazony o miłości, ludzkości i pokoju. To konkurs na Miss Świata? Hej, nie we wszystkim rodzinach ojciec wrzuca syna do wulkanu i na odwrót. Wiem, że to fabuła na podstawie bijatyki, nie musi być zawiła, więc po co ona porusza poważne tematy i wielkie zawiłe abstrakty pojęciowe?

Okej, walka Jina, Kazui i Heihachiego super, jak się w diabły przemienili również było fajnie, ale już Mokujinowy potwór to trochę nie z tego filmu, co nie? Walczyło się kiedyś z czymś takim w grze? No i ożywienie robota za pomocą łzy... trzymajcie mnie...

Dla mnie Tekken to Hwoarang, Paul, Eddie, Law, Bryan, Armor King i tego typu zawodnicy. Liczyłem na dobrą, męską kopaninę, a nie ckliwą szmirę o dwóch dziewczynkach. Ten film to było gówno.

ocenił(a) film na 8
Roy_v_beck

kazdy ma cos dobrego do powiedzenia,z tych co wiedza co to Tekken wogole,ale kazdy zapomina ze to nie jest osona opowiesc a z tego co kojarze wstep do nastepnej odslony gry...

ocenił(a) film na 5
Roy_v_beck

Po twojej wypowiedzi widać że na to "gówno" właśnie skończyłeś mówić "papu". Masz 13 lat, nic nie wiesz o kulturze japońskiej ani o historii całego tekkena. Człowiek z zerową wiedzą na temat na który się wypowiada nie ma prawa pleść bzdur.

ocenił(a) film na 3
Snoopi84

Ty do mnie pijesz? Wiem, że w Japonii aż w niebezpiecznym stopniu ludzie jarają się młodymi dziewczynkami w mundurkach, a taka natrętna piskliwa nastolatka to częsty elementy spotykany w ich filmach i dlatego nie oglądam tego. Ja tam się zgadzam, że poczucie humoru było typowo japońskie w tym filmie, tym nie mniej tu te wszystkie elementy pasowały jak pięść do nosa.
A na Tekkenie się przeciętnie znam, ale na tyle, żeby wiedzieć o co chodzi, dlaczego się nienawidzą tak w tej rodzinie. Wiem też, że Panda to był ochroniarz Heichaciego, ale gdzieś mam, kto jest kim tak długo, jak z sensem się zachowuje, a nie okazuje się być silniejszym od kilkunastu metrowego mokujina.
No i jak znasz się tak na Tekkenie to powiedz mi jak się nazywał tryb, w którym walczyło się z takim wielkim Transformersem i w której on był grze?
Zresztą ch$#uj, niektóre rzeczy z gry dodane były tylko dla jaj. Jak jeszcze dadzą tego jeba%$#nego mini-dinozaura do walki to też mam się tym jarać?

ocenił(a) film na 5
Roy_v_beck

Chłopie, po co się tak pogrążasz ? A szalejąc na lewo i prawo inwektywami daleko nie zajedziesz. Co do sedna tematu, sam piszesz że się tym mało interesujesz, lub tego nie oglądasz, to po co komentujesz. Taka ich kultura, i chwała im za to że są odmienni i inni niż my. Niektórzy zazdroszczą inni nienawidzą . Tak już jest. Polska animacja i scenariusz nawet za 100 lat nie dorówna temu "gównu".

ocenił(a) film na 5
Roy_v_beck

Stary, nie wiem dlaczego nie podobają Ci się dziewczęta w wieku studenckim ubrane w mundurki szkolne... Mnie to np. jara i moja dziewczyna o tym wie ;)

ocenił(a) film na 7
mitemite

Każdy ma trochę racji ;p Animacja na bardzo wysokim poziomie, co jest plusem. Fabuła taka sobie. Zgodzę się, że Japończycy przegięli z tymi egzystencjalnymi tekstami i paplaniem o niczym. Generalnie spodziewałem się po tym filmie więcej walk niż gadania, czego nie dostałem. Co do erotyki to było jej tam tyle co nic. W końcu, studentka w ręczniku to nie erotyka. Erotyka to nie ubranie, ale ubranie i specyficzne poruszanie się, zachowanie; czego tu się nie dopatrzyłem ;p Jestem fanem gry i tak dalej bla bla bla, ale ogólnie, co jest typowe dla Japończyków, przesadzili. Przerost formy nad treścią. Gdyby nie to paplanie przez 80% filmu moja ocena byłaby wyższa 7/10. I nie kłóćcie się jak dzieci, bo gust jest jak dupa, każdy ma swoją ;p

mitemite

Idź łaskawie trollać gdzie indziej panie fundamentalisto-katoliku-trollu. Tacy jak ty są najgorsi. Bawicie się w relatywizm moralny, a sami nie jesteście lepsi od innych. Banda bigotów.

ocenił(a) film na 8
mitemite

Koleś lepiej włącz sobie radio maryja i zacznij cerować swoje mocherowe berety...

mitemite

Napisz jeszcze, że w filmie przeszkadza Ci wszechobecna żydokomuna i masoneria.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones