PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=618069}
6,2 2 762
oceny
6,2 10 1 2762
Tekken: Blood Vengeance
powrót do forum filmu Tekken: Blood Vengeance

7/10 ode mnie

ocenił(a) film na 7

Dobry film akcja rozwija się dość długo ale jest ok.
Zdecydowanie lepszy od fabularnego gniotu.

ocenił(a) film na 10
LaraHaller

100% racji. Niestety za dużo zmieniają(bez powodu) w relacjach między postaciami itd.
W animacji łatwiej to ustalić i taniej;)

ocenił(a) film na 5
LaraHaller

No tak po co fabuła, ktora była kontynuowana przez prawie 20 lat, nie? Czemu ludzie nie znający serii Żelaznej Pięści się wypowiadają na temat tego filmu? Ehh

ocenił(a) film na 7
Himiteshu

Mówiąc lepszy od fabularnego gniotu,miałam na myśli ten film http://www.filmweb.pl/film/Tekken-2010-123698

ocenił(a) film na 5
LaraHaller

Domyśliłem się

ocenił(a) film na 3
Himiteshu

Co ty 5 lat masz? Bo to film i każdy może go obejrzeć.

Zresztą serio przejmować się, że fabuła odbiega od serii bijatyk... to chore. Przecież fabuła w bijatykach pisana na kolanie jest. :) Nie żebym miał coś przeciwko grom z tego gatunku.


Sam nie wiem co gorsze - animacja czy film aktorski. :)

ocenił(a) film na 5
saitek

Ja jestem wielkim fanem bijatyk i nie zgadzam się z Tobą, fabuła chociażby do Soul Calibura czy Mortal Kombat jest bardzo fajna, nawet do Injustice.

ocenił(a) film na 3
Himiteshu

Zależy pewnie, do której części. Nie oszukujmy się np. fabuła MK vs DC Universe jaj nie urywała. :) Do Injustice podobno bardzo fajny powstał komiks.

ocenił(a) film na 5
saitek

MK vs DC Universe to jedna z najgorszych bijatyk jakie powstała więc lepiej nie wspominac jej. Chodzi mi o 9 z 2011 ktora jest genialna. Injustice ma długą i wciągająca fabułe jak najlepszy komiks ze stajni DC

ocenił(a) film na 5
Himiteshu

No tak, bo to przecież MK bez efektów gore, straszna profanacja, a to że gameplay'owo lepszy niż trzy wcześniejsze kanoniczne padaki razem wzięte to już mało istotne...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones