PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=609699}

Ted

6,5 274 630
ocen
6,5 10 1 274630
5,8 25
ocen krytyków
Ted
powrót do forum filmu Ted

widzi misie

ocenił(a) film na 4

Ożywiony pluszak z czasów dzieciństwa, tak jak jego właściciel, w końcu osiąga wiek "męski" i wtedy też staje się dla swego pana ciężarem... Zapowiada się jak kolejna komedia familijna, którą polubią chłopcy i dziewczynki, bo jest "słodko". Że będzie jednak niegrzecznie, miał nam zagwarantować Seth MacFarlane. Niestety, z obietnicy się nie wywiązał. Gdyby okroić film z wulgaryzmów i nieco bardziej nieprzyzwoitych żartów, otrzymalibyśmy właśnie przewidywany, pretensjonalny koszmarek traktujący o sile przyjaźni i wartościach nadrzędnych. Grepsy ograne, wpisana w ducha amerykańskiego komizmu strona "fizjologiczna" - wprost żałosna, a pokrzepiająca wymowa przemówi chyba tylko do dwulatka. Spory to zawód i rozdźwięk względem "Family guya", najbardziej zakręconego dziecka MacFarlane'a. Co chciał tym obrazem udowodnić? Kogo nabrać? Sądząc po gromkich eksplozjach śmiechu na sali kinowej, do kogoś jednak trafił. Ja siedziałem przez większość czasu autentycznie zniesmaczony: śmiechu - zero, a co lepsze pomysły znikają w zalewie banałów i okresowych nawrotów prostactwa. Ted nadaje się na śmietnik.

użytkownik usunięty
Caligula

możesz pozazdrościć większości której film przypadł do gustu bo w obecnych czasach dobrych komedii jest jak na lekarstwo....
i takie pytanie,czy tak wyrafinowanego człowieka jak ty coś głupiego śmieszy?

ocenił(a) film na 9

dobrze chomikez!!;D cała sala się śmiała. przyjemny, zabawny film. idealny dubbing dla Teda- Peter Griffin z FG<3 zastanawiam sie po co ty poszedles do tego kina? bo zwiastun tez musial nie przypasc ci do gustu. -.^ zresztą widzę stary jak wyglądasz i jakie filmy najwyżej oceniasz i odpowiedź sama mi wpada do głowy. POLECAM FILM TED nie dlatego,że było "słodko" ;d (wtf? słodki ?no comprendo. sam motyw misia bylo troche slodki,ale zeby mowic tak o filmie?.) ,tylko dlatego ze nie bylo ostatnio takiej komedii(nie komediodramatu), gdzie potrafisz sie posmiac z prawie kazdej sceny!

ocenił(a) film na 8

brawo! nie mam pojecia po co tracic kase na filmy, których nawet gatunków sie nie lubi :D a co do dubbingu od pierwszej kwestii teda miałem w głowie petera - i nawet jest jedna scena, w ktorej ted broni sie ze nie ma głosu jak Griffin - moim zdaniem bardzo dobre puszczenie oczka dla widza ;)

Sam film mi się podobał i jezeli ktos zna inne twory Setha to powinien wiedziec czego sie spodziewac po filmie. Ja od pierwszych minut wiedziałem co ogladam. Dlaczego? Bo film jest tak samo skontruowany jak odcinki family guy cazy cleveland show. Ten sam typ dowcipu, zabiegi. Przykład? 35 latek i Ted, brzmi znajomo? Peter i Brian? Cleveland i Tim? American Dad i ryba? Facet ciamajda i jego "normalna" kobieta? Peter i Lois? Cleveland i Donna? Czy choćby nawet cofanie akcji do konkretnego wspomineinia? ;P
Tak naprawde dostaliśmy cos pomiedzy jego serialami, tyle za bardziej realne - nawet dowcipy niektore były wczesniej juz w jego serialach ;P

ocenił(a) film na 4

Tak, jak komuś główka odpadnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones