PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=609699}

Ted

6,5 274 555
ocen
6,5 10 1 274555
5,8 24
oceny krytyków
Ted
powrót do forum filmu Ted

Słabo...

ocenił(a) film na 3

Jeśli kogoś bawią gagi z robieniem kupy w salonie albo pierdzeniem w drogiej restauracji, to będzie się dobrze bawił. Jeśli ktoś celuje w inne klimaty zalecam omijać ten film z daleka.

Tomsi79

Nie znoszę fekaliowego poczucia humoru więc dziękuję za ostrzeżenie. Cieszę się, że nie skusiłam się na kupienie z gazetą.

Basia_101

kupienie filmu z gazetą.

ocenił(a) film na 2
Basia_101

Podobnie "Wywiad ze słońcem narodu"

ocenił(a) film na 10
Basia_101

Two girls one cup, i twoje życie się zmieni.

ocenił(a) film na 3
Tomsi79

Straszna bieda, poziom żartów naprawdę żenujący. Tak wysoka ocena tego filmu mnie przeraża, co się dzieje z ludźmi...

ocenił(a) film na 1
gggggrzegorz

Nie od dziś wiadomo, że ludzi bawi największe możliwe gówno. Prymitywizm postępuje ostro, co widać po jakości produkcji filmowych powstałych w ostatnich 10 latach - albo takie "komedie" albo efekty specjalne.

rascal0pl

Właśnie dlatego nie oglądam prawie żadnych nowości, bo wszystkie są jakoś albo głupawe, głupie, albo wręcz obrzydliwe. Zamiast tego sięgam po filmy z lat 80., bo wtedy kino było na poziomie.

gggggrzegorz

Dokładnie tak. Kloaczno-seksualne żarciki mogą rozśmieszyć, kurde, nawet nie wiem kogo. Kogoś z IQ kury, serio.

gggggrzegorz

Do gggggrzegorz. Jakiś czas temu skuszony wysoką notą (dużo wyższą niż TED) obejrzałem Kung Fury. Obecnie po którejś już z kolei wizycie u psychologa zaczynam powoli dochodzić do siebie.

ocenił(a) film na 5
gggggrzegorz

Pierdzą w drogich restauracjach.

Tomsi79

i ten film zarobił ponad 500 000 000 $ za co pytam się?! masakra

podlock

Bo ten film bawi tylko Amerykanów..

ocenił(a) film na 8
Tomsi79

Co wy wygadujcie?! Jak dla mnie film był jedną z lepszych komedii ostatnich lat .

drAtomus69

Zgadzam się, film świetny. :)

Tomsi79

Jak można z założenia dobrze ocenić film o przyjaźni dorosłego mężczyzny z pluszowym misiem. Sam koncept jest już porażająco infantylny. Nie obejrzę

Tomsi79

a mi się wydaje, że niektórym ludziom brakuje obiektywnego spojrzenia, np. taki Deadpool też jest wulgarny i obleśny, jednak mimo tego znajduje się na szczycie listy :/

ocenił(a) film na 7
Tomsi79

Ja gdy obejrzałem pierwszy raz dałem siedem. Za drugim razem obejrzałem , zastanowiłem się i obniżyłem na pięć. Fabuła dobra koniec nawet wzruszający. Ale całe reszta słabo motyw z filmów ,,Toy Story", ,,Alwina i wiewiórek" , ,,Nie kłam kochanie" , ,,Żony na niby" , też trochę i z bajki ,,Iniemamocnych". Często filmach jeśli twórcy lubią jakiś film to ściągają z niego kilka motywów ,ale
z bajek robić film dla dorosłych to na pewno by wyszło.Akurat tematyka z ożywianiem zabawki nie była zła ,ale żarty i sytuację z
byt wulgarne i też czasami ohydne. Według mojego gustu kilka razy mogę obejrzeć ,ale później jest to głupie i nieciekawe.

ocenił(a) film na 2
Tomsi79

Ocenę dałeś "skandalicznie" wysoką :-)

ocenił(a) film na 3
Tomsi79

Popieram. Wczoraj w TV zrobiłem drugie podejście i jestem rozczarowany. Ogromny potencjał zmarnowany i sprowadzony do rozrywki dla idiotów. Drugiej części nawet nie próbuję.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones