PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=609699}

Ted

6,5 274 560
ocen
6,5 10 1 274560
5,8 24
oceny krytyków
Ted
powrót do forum filmu Ted

za durny dla doroslych za wulgarny dla dzieci, bez zadnych wartosci!po co krecic taki film?

ocenił(a) film na 2
Julay

Jak najbardziej sie zgadzam reprezentuje tak głupote i prostactwo że się nie da oglądać

ocenił(a) film na 8
jotubyl

Bo to glupawy i miejscami prostacki film komediowy oznaczony literka R ? Jak tak podchodzisz do tego filmu, to nic dziwnego, ze tak go odbierasz.

ocenił(a) film na 6
ocenił(a) film na 1
jotubyl

Popieram!

ocenił(a) film na 7
Julay

Żeby się pośmiać i nie zrzędzić na wszystko, jak niektórzy.

ocenił(a) film na 6
kacper990

Zgadziłbym się z odpowiedzią, tylko że w tym filmie nie wiele jest naprawdę śmiesznych momentów. ;)

Zapraszam do przeczytania mojej recenzji filmu na http://piwos-filmowo.blogspot.com/

ocenił(a) film na 7
PiwoSPiwoS

Pozwolę się nie zgodzić z Twoją recenzją. Ja uważam, że film jest bardzo dobry, humor też na dobrym poziomie i, przede wszystkim, ten film mnie naprawdę rozśmieszył.

ocenił(a) film na 8
PiwoSPiwoS

Zależy od humoru, mnie się podobał.

ocenił(a) film na 2
kacper990

Ok może trochę mnie poniosło:-) to że w mojej opinii film jest totalnym gniotem to nie znaczy że ktoś może mieć zupełnie inne poczucie humoru. I najwyraźniej tak jest - ale mnie nie przekonasz chociaż też lubię się pośmiać i nie zrzędzić na wszystko.

ocenił(a) film na 8
Julay

Nie do końca głupi raczej z mądrym przesłaniem. A morał z tego filmu taki "Każdy mężczyzna ma w sobie takiego misia którego powinien w pewnym momencie się pozbyć i w końcu wydorośleć"

marcin_filmweb

o kierwa, no to teza godna samego profesora Zimbardo

Julay

Twój wpis mnie nie dziwi. Masz zbyt wyszukany gust na takie bzdety.

ocenił(a) film na 1
Julay

Sama prawda!

ocenił(a) film na 1
Julay

Ująłeś to doskonale!

ocenił(a) film na 7
Julay

Dla młodzieży?

ocenił(a) film na 10
Julay

Ludzką stonoge obejrzyj

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones