PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=878072}

Tata

6,6 3 512
ocen
6,6 10 1 3512
6,6 23
oceny krytyków
Tata
powrót do forum filmu Tata

Mrożonka rozmrożona

ocenił(a) film na 6


Bardzo chcialem zobacztc film fabularny rezyserki wyjatkowej dla mnie produkcji , serialu Infamia. Zobaczywszy kilka lat temu teledysk do piosenki Marii Peszek Samotny Tata bylem pewien , ze to z jakiegos filmu. Ku zaskoczeniu memu okazalo sie odwrotnie najpierw byl teledysk a potem powstal film .
Minusy najpierw. Materialu scenariuszowego nie ma tam zbyt wiele i jest niedopracowany, dziurawy .Nie jest to material na pelnometrazowy film . Troche wiecej niz mozna zobaczyc w teledysku ale niewiele wiecej.
A teraz pozytywy. Po raz pierwszy od dawna nie pomstuje na dzieciece role w polskim filmie .Obie dziewczynki sa dobre i takie dziewczynskie w dobrym slowa znaczeniu .Ukrainka jest bardzo dobra. Takie role sa stworzone dla Lubosa:).
Ogladanie Ukrainy , pol, lanow, lasow, wioseczek z dzisiejszej perspektywy bylo dla mnie poruszajace .
To nie jest wielki film , raczej taka przedluzona nowela filmowa z fajnymi rolami i nadzieja , ze sa gdzies przyzwoici ludzie. A przynajmniej taki tata. 6/10 bo wiem, ze za rogiem powstawala juz znakomita Infamia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones