PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=645599}

Tata do pary 2

Kokowääh 2
6,6 3 900
ocen
6,6 10 1 3900
Tata do pary 2
powrót do forum filmu Tata do pary 2

Poważnie będzie część 2? To super wiadomość! Pierwsza część była świetna, w stylu "Tylko mnie kochaj" tylko o wiele, wiele ciekawsza i lepiej zagrana. A do tego ten Til... nie mogę się zatem doczekać

sonnchen

na 100 % będzie! :) powstał już trailer, reklama filmu ruszyła pełną parą :) również nie mogę się doczekać i to głównie ze względu na Tila :) Nie ma co, facet robi dobre komedie romantyczne! :)

sonnchen

Kokowaah to jest 3 czesc ;)

ocenił(a) film na 4
Isia21

3 czesc czego? Oglądałaś ten film?

sonnchen

pierwsza część to Keinohrhasen (miłość z przedszkola 1), druga to Zweiohrkuken (miłość z przedszkola 2), a trzecia Kokowaah (miłość z przedszkola 3). tylko że tej trzecie jeszcze chyba u nas nie ma ;/
tak oglądałam pierwszą i drugą część :) świetna komedia na prawde byłam w szoku, że niemiecki film może być aż tak świetny! Polecam wszystkim ! a w dodatku Till :D hyhy <3

ocenił(a) film na 4
Isia21

Ogladałam wszystkie trzy filmy, Kokowaah nie ma nic wspólnegp z Keinohrhasem i Zweiohrkuken.

sonnchen

jesteś tego pewna? to jak to jest? jest pierwsza czesc kokowaah? chyba sie pogubiłam ;d

ocenił(a) film na 4
Isia21

Kokowaah to inny film (mam nadzieję, że naprawde będzie Kokowaah część druga), a Keinohrhasen i Zweiohrkuken to inne filmy. Keinohrhasen jest pierwszą częścią, a Zweiohrkuken drugą. Jedyną rzeczą, która łączy wszystkie te filmy to grający w nich Til Schweiger.

ocenił(a) film na 10
sonnchen

TAK JEST, Sonnchen, dobrze napisałaś :) Szkoda, że w Polsce nie będą grać tego filmu...

sonnchen

no to może dlatego się mi to wszystko pomyliło ;p ach ten Till :D

Isia21

Ktoś juz widzial, jest gdzies w sieci ciezko znalesc.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones