PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=701267}

Tarzan: Legenda

The Legend of Tarzan
6,0 55 673
oceny
6,0 10 1 55673
4,2 15
ocen krytyków
Tarzan: Legenda
powrót do forum filmu Tarzan: Legenda

Strasznie podobał mi się zwiastun tego filmu. Kompletnie nie byłbym nim zainteresowany gdyby nie dynamiczny, świetnie zrobiony trailer i fantastyczna obsada w tym L. Jackson którego uwielbiam.

Pod względem obsady się nie zawiodłem, ani trochę. Praktycznie każdy aktor wypada moim zdaniem dobrze, nawet Waltz mający mega oczekiwania mimo najsłabszej roli ostatnimi czasy.

Efekty specjalne w tym filmie wyglądają jakby robiły je dwa różne zespoły. Te które są w spowolnionym tempie lub gdzie akcja nie toczy się z zawrotną prędkością - wyglądają świetnie natomiast czym szybciej kamera działa na ekranie, tym gorzej. Najszybsze sceny według mnie wyglądają niezwykle sztucznie, wręcz odpychająco.

Podobał mi się klimat tego filmu, jego poważny ton i iż nie jest skierowany stricte do młodszej audiencji. Nie przypuszczałem że z Tarzana da się zrobić głębszą, poprawną adaptację bez zrobienia z tego totalnej papki dla Amerykanów.

Generalnie pozytywne wrażenia chociaż uważam iż zwiastun zawiesił zbyt wysoko poprzeczkę, czuje delikatny niedosyt.

Więcej w mojej video-recenzji:
https://www.youtube.com/watch?v=cVcHQvsnYW4

PS. - Ten motyw z różańcem, co o nim sądzicie ? Totalnie nie pasujący pomysł według mnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones