PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=153084}
7,3 2 386
ocen
7,3 10 1 2386
6,4 11
ocen krytyków
Tarnation
powrót do forum filmu Tarnation

pamiętacie ten polski dokument? no to Tarnation opowiada mniej więcej o tym samym. Tyle że ten film znakomity nacisk kładzie na montaż, muzykę, bohaterowie mają większy bagaż przeżyć (albo inaczej: więcej o nich wiemy), całość stawia te same pytania dotyczące kwestii moralności w kinie. Nie wiem jak oba te filmy ocenić...ale namawiam do ich obejrzenia.

Jackal_3

Też miałem skojarzenia z filmem Koszałki, ale ten w odróznieniu od twórcy Tarnation ukrywał swoją kamerę przed matką. Oba filmy godne uwagi ze względu na szczerość wypowiedzi i realizm w wykonaniu.

ocenił(a) film na 8
Jackal_3

Ja widziałam tylko "Tarnation", ale też polecam. Mimo początkowych oporów film mnie poruszył i przekonał.

ocenił(a) film na 9
Jackal_3

Koszałka jak najbardziej. Kieruje kamerę w stronę najbliższej rodziny. Tak samo, jak Jonathan Caouette. / podobnie w - jakos to będzie 2004, czy - ucieknijmy od niej 2010. / motyw home movies, obserwacja otoczenia i komentarz 'pod' - tu dorastałem, od tego uciekam, kim jestem? / dobre skojarzenie :)

Jackal_3

Również mi się Tarnation z Koszałką skojarzył. Filmy podobne, lecz oba jak najbardziej warte obejrzenia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones