PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31401}
7,6 14 242
oceny
7,6 10 1 14242
6,3 3
oceny krytyków
Tam i z powrotem
powrót do forum filmu Tam i z powrotem

Dobre polskie kino 6/10

ocenił(a) film na 7

Może nie arcydzieło ale bez wątpienia solidne by nie powiedzieć dobre polskie kino, oczywiście jak każdy film ten też posiada jakieś tam swoje minusy ale plusów jest zdecydowanie więcej, przede wszystkim bardzo dobra gra aktorska, szczególnie Gajos tutaj wszystko zagrane po mistrzowsku do tego klimat filmu też jest bardzo dobry, co do samego filmu może nie dla każdego i nie każdy go zrozumie ( szczególnie młode pokolenie ) ale jak ktoś lubi takie klimaty to warto zobaczyć:)

ocenił(a) film na 7
slobi

Zgadzam się. Mnie trochę irytował sposób w jaki prowadzone były dialogi, ale generalnie film porusza i dobrze się go ogląda. Gajos i Lubaszenko najbardziej mi się tu spodobali, jeśli chodzi o grę aktorską. Tło nie jest jakieś bardzo skomplikowane i myślę, że każdy kto chociaż trochę uważał na lekcjach historii, nie będzie miał problemu ze zrozumieniem fabuły. Zwłaszcza, że dużo rzeczy zostaje wyjaśnionych na ekranie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones