PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=394356}
6,4 49 556
ocen
6,4 10 1 49556
6,0 3
oceny krytyków
Tak to się teraz robi
powrót do forum filmu Tak to się teraz robi

Wiem że czasami zamiast tłumaczyć wymyślają u nas coś dziwnego ale to już przechodzi wszelkie granice. Niby jak to ma się odnosić do filmu jeśli nie chciało im się wrzucić tego do translatora to chociaż mogli zostawić oryginalny tytuł ale z "zamiana" wyszło im "Tak to się teraz robi"? Kogoś poniosła wyobraźnia:D

ocenił(a) film na 5
Hitman21

tak to sie teraz robi bardziej kojarzy sie z seksem niz zamiana a seks sie sprzedaje ot cala historia :) pozdrawiam

Flav

Hmm... Mi się nie skojarzył akurat z seksem:D ale ja tam nie wiem:D Próbowałem bardziej doszukać się powiązania tego nowego tytułu z filmem ale nie bardzo da się znaleźć jakieś - no bo "co się tak teraz robi"? zmienia nasienie w pojemniku swojej koleżanki która chce mieć dziecko a nie chce mieć faceta? "Tak się robi"? ze nie chce/nie ma się faceta a chce się mieć dziecko i dlatego szuka się dawcy? Czy może zamienia się nasienie w pojemniku swojej koleżanki która chce mieć dziecko bo nie ma się odwagi powiedzieć jej że się coś do niej czuje? (trochę tego "się" nawaliłem sory:D)

ocenił(a) film na 5
Hitman21

dokładnie. tak sie teraz zdobywa kobiety :D trzeba im podmienić sperme :P

Flav

Interesująca metoda podrywu:D Ciekawe jak w realu by to wyglądało:)

ocenił(a) film na 5
Hitman21

w filmie ten motyw byl dla mnie troche przesadzony i malo wiarygodny.. bo jak mozna byc tak na.....nym zeby nie wiedziec co sie robi jednoczescie nie tracac przytomnosci a potem niczego nie pamietać... no ale to komedia wiec juz sie nie czepiam :P

Flav

W USA wszystko jest możliwe:D::D

ocenił(a) film na 5
Hitman21

bez przesady. To nie Rosja :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones