PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=113306}

Tajemniczy wielbiciel

Secret Admirer
6,6 732
oceny
6,6 10 1 732
Tajemniczy wielbiciel
powrót do forum filmu Tajemniczy wielbiciel

Tajemnica zachwytu.

ocenił(a) film na 10

Och.. Pamięta się te czasy, całą młodość oglądałem ten film na VHS, z tym, że lektor mówił, że to "Tajemnica zachwytu" i szukałem tego filmu i szukałem i znaleźć nie mogłem.
Teraz w końcu będę mógł pokazać go Narzeczonej jeśli tylko będzie gdzieś dostępny do kupienia, albo obejrzenia w internecie.

Cegielka

Jest już dostępny tyle, że z napisami.

Cegielka

na gryzoniu z lektorem PL

ocenił(a) film na 10
Ewako

Super, dziękuję Ci za informacje, zaraz poszukam :)

ocenił(a) film na 9
Cegielka

pamiętam jak miałem z niemieckim dubbingiem i pod to podłożony lektor

cedro11

mozesz obejzec online za free ,seans-online i wybierz do ogladania drugi ekran ,film jest z lektorem. Ogladam tam rozne filmy ale nie wszystkie dzialaja za free.

izabelaz

seans-online eu - za free

ocenił(a) film na 9
izabelaz

dzięki i pozdrawiam

ocenił(a) film na 8
Cegielka

Bardzo dobry! och Boże aż chciało by się założyć organizację "Zejdźmy z fb i zacznijmy żyć" film lekki , zabawny i nie zajeżdżający kiczem w żadnym calu.Żałuję , że nie da się na trochę wrócić do owych czasów, bynajmniej zaliczyć jeszcze kilka tygodni średniej szkoły i pożyć trochę beztroską. Myślę , że chętnie do tego filmu wrócę. Pierwszy raz oglądałam lecz na pewno nie ostatni.

Cegielka

Przed chwilą skończyłem oglądać. Jeden z najlepszych filmów dla młodzieży jakie widziałem. Pomysł z tymi nieszczęsnymi listami fantastyczny:-) Swoją drogą to tylko 30 lat i jaka różnica między współczesnymi filmami. Dzisiejsze pokazują stan upadku intelektualnego i moralnego Ameryki. Polecam, zabawa przednia! 8/10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones