PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=839964}

Tajemniczy ogród

The Secret Garden
5,4 3 193
oceny
5,4 10 1 3193
Tajemniczy ogród
powrót do forum filmu Tajemniczy ogród

Przeciętny

ocenił(a) film na 5

Obejrzałam, ponieważ to w końcu Tajemniczy Ogród - nie mogłam odpuścić.. Niestety.. Do wersji Agnieszki Holland mu baaardzo dużo brakuje. Brak przede wszystkim magii.. A całość po prostu przeciętna.. Szkoda.

ocenił(a) film na 7
gosienkab

hej! Gdzie go mozna zobaczyc?

gosienkab

Trzeba było zrujnować fantastyczny film wersją multi-kulti

Dombek

A despotyczny Archibald Craven, wrzeszczący na Mary? W książce (i w filmie Holland) był to smutny, złamany życiem, zmęczony człowiek, a nie domowy tyran. Ogród bardziej przypomina park jurajski... I jeszcze te wnętrza - gdy pierwszy raz widzimy Colina, leży on w żelaznym łóżku ubrany w brudny podkoszulek na ramiączkach, a na podłodze są nieheblowane deski, ledwie przykryte starym dywanem... Dramat. Ciemnoskóry Dick mnie osłabił.

piasia

No niestety. Nie kapuję tej wersji z posiadłością zrujnowaną w wyniku wojny ani późniejszego pożaru. To niczemu nie służy.


Podobnie z wujkiem - w arcydziele z 1993 r. był po prostu zgorzkniałym człowiekiem, ale nie był gburem, a tu.. Ech. Szkoda gadać. 

Mnie też osłabił czarnoskóry Dick ale pewnie powinniśmy się cieszyć, że Merry nie zrobili czarną, pewnie za parę lat i taką wersję zrobią...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones