PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=839964}

Tajemniczy ogród

The Secret Garden
5,4 3 193
oceny
5,4 10 1 3193
Tajemniczy ogród
powrót do forum filmu Tajemniczy ogród

To była magiczna ekranizacja, piękna muzyka, piękne zdjęcia i świetna aktorka w roli Mary, jak żywcem wyjęta z książki. Najnowsza wersja na pewno będzie przekombinowana.

mippek

Dla mnie wystarczy że będzie równie udana, akurat o muzykę i plenery to się nie martwię :)

mippek

Dokładnie, często nie rozumiem po co kręci się kolejną i kolejną wersję czegoś co już jest ? Jak dla mnie jest to po prostu nie potrzebne. Czy naprawdę potrzeba jest kolejna wersja czegoś co jest już dobre?

Roza_Trynka

Zaczęłam oglądać z ciekawości. Odpadłam, gdy zobaczyłam ciemnoskórą Martę. Poza tym ogród to ma być ogród, a nie wielki parko-las, w dodatku tropikalny.

ocenił(a) film na 3
piasia

Dokladnie, do tego miala 14 lat a nie dwadziesciapare. Za to postac Mary ma chyba ze 14 a zachowuje sie na 6.

Roza_Trynka

Niestety najczęściej dla kasy. Teraz jeszcze po to żeby żeby poprawić starą wersję i stworzyć absolutnie poprawne polityczne. Ale ogólnie Tajemniczy Ogród to dobry materiał na to żeby to wiele razy ekranizować.

mippek

Bardzo fajny film, w ogóle nieprzekombinowany. Przypominał momentami serial animowany - ten klimat, emocje.

brzask_8

jak to sie ma do https://www.filmweb.pl/film/Tajemniczy+ogr%C3%B3d-1993-1155

mippek

Opcja multikulti była potrzebna

ocenił(a) film na 3
mippek

Zdecydowanie się zgadzam!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones