PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30398}

Szynka, szynka

Jamón, jamón
6,3 2 860
ocen
6,3 10 1 2860
Szynka, szynka
powrót do forum filmu Szynka, szynka

dla mnie genialny, chociaż konsekwencje obejrzenia trwają do dziś: gdy mija mnie jakaś ciekawa laska w myślach powtarzam sobie tylko dwa słowa: szynka szynka. Pod tym względem film jest nawet groźny :)

ocenił(a) film na 9
christo_nikon

Wzbudza niewiarygodne emocje. Naprawdę dobry film, zgadzam się z przedmówcą, może bywać niebezpieczny...polecam!

ocenił(a) film na 8
Joey15

"-Jesteś świnią.
-A ty szynką."
Chyba do końca życia to zapamiętam.

Obssesion

Macie chyba zbyt wrażliwą psychę dla mnie ten film to kino familijne z happyendem na niedzielne popołudnie.

ocenił(a) film na 8
jezi86

Gdzie ty tam widziałeś happyend?

Obssesion

To była taka jakby ironia.Ale fakt faktem mocniejsze filmy widziałem.Nie chodzi mi o brutalność itp. tylko o zagmatwane relacje międzyludzkie.

ocenił(a) film na 7
Obssesion

"erés un cerdo..
y tú un guarro"

może lepiej jednak zapomnij polskie tłumaczenie...

ocenił(a) film na 8
balacao

Dlaczego?

ocenił(a) film na 7
Obssesion

bo jest dalekie od oryginału, żeby nie powiedzieć błędne ( cerdo to świnia, guarro to niechluj, brudas)

balacao

W potocznym użyciu guarro oznacza świnię również (oczywiście nie chodzi o zwierzę) więc jeszcze bardziej może to zagmatwać tłumaczenie...

ocenił(a) film na 5
balacao

tekst ktory przytoczyles byl z innego fragmentu. Wiele razy odpowiadala mu " y tu un jamon" wiec polskie tlumaczenie bylo ok,

ocenił(a) film na 8
Obssesion

no tekst dobry też zapamiętam :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones