PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=622827}

Sztuki wyzwolone

Liberal Arts
6,3 7 814
ocen
6,3 10 1 7814
6,5 4
oceny krytyków
Sztuki wyzwolone
powrót do forum filmu Sztuki wyzwolone

35-latek odrzuca cudowną, idealną, najczystszą miłość młodziutkiej, pięknej, inteligentnej dziewczyny, o której marzyłby każdy, bo tak bardzo ją szanuje, że nie mógłby zbrukać jej dziewictwa. Woli iść do łóżka z dawną nauczycielką, starzejącą się raszplą będącą paskudną z wyglądu i charakteru. Co za NIEDORZECZNOŚĆ!!!
Nie ma nic piękniejszego niż tak młoda dziewczyna, która wie czego chce i każdy wie, że 99% z nich nie ma tak otwartego umysłu i predyspozycji, aby pokochać starszego faceta, wiec jeżeli facet to odrzuca, to jest skończonym idiotą.
-
Zawsze marzyłem, żeby dorastać z dziewczyną i się z nią zestarzeć. Każda o tym marzy, poza tymi, z którymi próbowałem. Jedna okazała się puszczalską, druga ćpunką. Potem był cykl wielu "zapchajdziur", aż poznałem 19-latkę, kiedy miałem 32 lata. Słodka, kochana śmiesznotka, z którą dorastam od 10 lat i nadal widzę jak jest młodziutka i atrakcyjna, a zdrada nie przychodzi mi nawet do głowy. Tak powinno być.

ocenił(a) film na 7
AmonGoeth

A dla mnie ten ich "związek" to była żenada. Chcieli go zbudować na tym, że ona jest "trochę staroświecka", a on "trochę infantylny" i kilku pseudoinyelektualnych rozmowach natchnionych klimatem uniwersyteckiego kampusu.

Nie twierdzę, że związki i miłość nie są możliwe między ludźmi z dużą różnicą wieku. Po prostu w ich przypadku uważam, że to było kompletne nieporozumienie.

AmonGoeth

https://www.youtube.com/watch?v=HTgNf3P8O8s
:-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones