PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=785826}

Szpieg, który mnie rzucił

The Spy Who Dumped Me
6,0 19 217
ocen
6,0 10 1 19217
5,6 5
ocen krytyków
Szpieg, który mnie rzucił
powrót do forum filmu Szpieg, który mnie rzucił

Tytuł

ocenił(a) film na 4

Powinien brzmieć "Szpieg który mnie rzucił". Każdy inny polski tytuł wymyślony przez dystrybutora będzie dowodem na głupotę tępych polaczków zajmujących się tłumaczeniem.

pirat82

Chyba się zasugerowali twoim komentarzem :D

ocenił(a) film na 7
Kalimdor

Właśnie miałam mówić to samo ;D

pirat82

W tytułach polskich nie chodzi o dokładne, słowo w słowo przetłumaczenie oryginalnego tytułu, ponieważ część z nich nie przyjęłaby się na polskich rynku. Inny tytuł niż oryginalny nie świadczy o ułomności tłumaczy, a raczej o tym że ludzie od marketingu uznali że nie przyjąłby się. Zadziwiająco dużo ludzi wybiera filmy ze względu na tytuł.

ocenił(a) film na 4
Bella98

dokładnie. nie ma to nic wspólnego z ułomnością tłumaczy. swoją drogą czasem tytuły są na prawdę idiotyczne zwłaszcza w sytuacjach, kiedy są spojlerem, ale to już może świadczyć co najwyżej o ułomności ludzi od marketingu... ;)

ocenił(a) film na 6
Bella98

Ale po co ty w ogóle starasz się coś im tłumaczyć. Człowiek którego nosi jak widzi źle przetłumaczony tytuł jest idiotą z którym nie podyskutujesz. Coś jak płaskoziemcy czy antyszczepionkowcy. Możesz im rzucać logicznymi argumentami a oni i tak będą dalej swoje

BartasBartas

Nie przesadzaj. Znam takich co przeczytali jak działa nazywanie filmów i dotarło, a flatearthmani, odszczepieńcy itp. to raczej przypadki nierokujące.

BartasBartas

Cześć, głównie kobiety się wypowiadają. To dobry film ogólnie czy bardziej dla kobiet?

pirat82

pirat82...
SAM JESTES TĘPY ;]

ocenił(a) film na 7
pirat82

Przecież tak brzmi. Wcześniej polski tytuł był inny?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones