PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=492412}

Szkoła na haju

High School
5,8 8 939
ocen
5,8 10 1 8939
Szkoła na haju
powrót do forum filmu Szkoła na haju

Nie oglądać na trzeźwo, bo później sypią się niskie oceny. Zaaplikujcie sobie T H C i dopiero ruszcie w podróż ze szkołą
na haju. Inaczej oglądanie tego filmu nie ma większego sensu.

Śmieszny, przyjemny, w sam raz na zajebke
8/10

ocenił(a) film na 6
Skillet

What.??
What.??

ocenił(a) film na 8
Fidoo

what?!

ocenił(a) film na 6
Skillet

Odpaliłem skuty i przyznam ,że niezły chociaż takie pozycje jak ''Up In Smoke'',''How High'' i ''Friday'' bardziej mnie rozwaliły. Co nie oznacza ,że ''High School'' był nieśmieszny. Śmiechowy film po THC lecz pozycje ,które wymieniłem są lepsze . Ode mnie dostał 6/10 myślę ,że sprawiedliwa ocena.

ocenił(a) film na 6
cebul_297

Ale
-What?
-What??
było konkretne hehhe

ocenił(a) film na 8
cebul_297

Ja wcale nie mówie że był taki prześmieszny i najlepszy w swoim rodzaju :) Pozycje które wymieniłeś również uważam za dużo lepsze i dodałbym do nich również Half Baked oraz Harold i Kumar (najlepiej z napisami, bo lektor tylko psuje dialogi), Grandma's Boy nie był też najgorszy pod taki klimat. I oczywiście klasyk, może nie taka typowa komedia ale z bardzo dobrym klimatem "Uczniowska Balanga"

ocenił(a) film na 6
Skillet

Sporo w tym racji. A już na pewno nie zrozumie wymownego "What ?" ten, który nigdy nie zajarał ;)

Skillet

Ten film jest typowy dla hippisów, którzy są za legalizacją trawy.

ocenił(a) film na 8
tomi0001

nie jestem hipisem i za legalizacją w sumie jestem i nie. Jak legalna bedzie to spoko luz, a jak nie to tez luz :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones