PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9977}

Szkoła czarownic

The Craft
6,2 20 190
ocen
6,2 10 1 20190
5,2 5
ocen krytyków
Szkoła czarownic
powrót do forum filmu Szkoła czarownic

Myślałem bardziej, że dostanę papkę przeznaczoną dla "sweet" dziewczynek. Twórcy podeszli jednak do tematu poważnie i prawdziwie. Zakończenie i koniec jeden z wiedźm było oryginalne i podobało mi się. Ogólnie jest to lżejszy filmik, ale można obejrzeć.

ocenił(a) film na 8
Cyryn

No ta scena końcowa w psychiatryku wymiata xD
I'm flying, I'm flying, I'm flying!!!

A i dużo jest w filmie wiccańskich wątków.

ocenił(a) film na 4
Kaguro

Racja, wiccańskie prawdy były użyte; i dobrze, bo nie wyszło tak znowu bezsensownie. :3

ocenił(a) film na 7
Cyryn

Ja ten film widziałem kilkanaście lat temu kiedy będąc pod wrażeniem Neve Campbell po Krzyku szukałem wszystkiego w czym zagrała i mógłbym całą tą moją sympatię do tego obrazu zwalić na wiek ale kurde, on mi się naprawdę podobał :D Ogląda się świetnie i nie pachnie jeszcze taka tandetą jak współczesne filmy o nastolatkach, sięga gdzieś tam po niewyświechtany temat, nowe wątki, porusza. Poza tym rolę Fairuzy (o ile dobrze pisze, chodzi o Nancy) i Robin są wyśmienicie zagrane a cała muzyka to naprawdę fajny smaczek tego filmu, nie wstydzę się polecić (tak trochę z przymrużeniem oka oglądać).

ocenił(a) film na 8
park3r

Muzyka i świetny pomysł tworzą rewelacyjny film ;) Ja także myślałam, że będzie to coś w rodzaju elity szkolnej, słodkich laleczek, ale się pomyliłam :D Super ;) U mnie 8/10 ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones