PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=155668}

Szczekające psy nigdy nie gryzą

Peul-lan-da-seu-eui Gae
6,9 724
oceny
6,9 10 1 724
5,8 5
ocen krytyków
Szczekające psy nigdy nie gryzą
powrót do forum filmu Szczekające psy nigdy nie gryzą

dziwne, że jeszcze nikt nie wyraził swojej opinii na temat tego filmu. Mi osobiście bardzo przypadł do gustu. Historia może nie jest jakaś nadzwyczajnie ciekawa (mylny i nieprawdziwy opis dystrybutora w kilku miejscach), ale sposób jej opowiedzenia to co innego. Mocne 8. Pozdro.

Myslo

Szkoda, że one poszły gdzie indziej. To tak w sprawie zakończenia filmu :)
Słodko-gorzki, ale... ciepły? Chyba tak. Mała-wielka opowieść o małych-wielkich ludziach. Scena z pościgiem i ludźmi na dachach - genialna.
Bardzo mi się podobał.

ocenił(a) film na 6
Myslo

Bardzo przyjemny, chociaż jak dla mnie miłośnika psów okropny film. Najbardziej podobała mi się rola żonki. Konkretna babka, wie czego chce :D
Zawsze mnie zastanawiało jak to jest że te osiedla w wielkich miastach są takie opustoszałe. Więcej osób można spotkać u mnie w parku niż tam. Czyżby Koreańczycy nie lubili wychodzić z domu?

ocenił(a) film na 7
moniaL

Koreanczycy w pracy siedza.

Pamietace enigmatyczna postac 'Boiler Kim'a' o ktorym opowiada dozorca w piwnicy? Rezyser ma jakies skrzywienie, prawie w kazdym jego filmie pojawia sie gdzies owa postac genialnego 'naprawiacza' (naprawcy) bojlerow!

użytkownik usunięty
Team_Korea

Naprawdę? Gdzie jeszcze był bo myślę myślę ale moja pamięć do wymiany się nadaje...

A co do filmu- bardzo przyjemny, może nie jakieś arcydzieło ale dobrze się ogląda, nie nuży.. tylko psów szkoda.

ocenił(a) film na 8
Myslo

Mam identyczne odczucia. Film bardzo mi się podobał, zwłaszcza gra głównej pary bohaterów. Niby zwyczajna historia, codzienna, szara rzeczywistość, a i bawi (zwłaszcza sceny pościgu i z życia młodych małżonków), i ciekawi. Zasłużona 8.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones