PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1217}

Szczęki

Jaws
7,0 105 651
ocen
7,0 10 1 105651
7,8 42
oceny krytyków
Szczęki
powrót do forum filmu Szczęki

Słaby

ocenił(a) film na 3

Jeżeli chodzi o moją opinię to uważam, że to jest słąby film. No, ale wiadomo jak na lata 70 to film dobrze zrobiony.

ocenił(a) film na 9
tunio37

Gdyby dzisiaj tak dobrze robili filmy... Byłbym w kinowym niebie.

ocenił(a) film na 10
jasiu15

Ja też.

ocenił(a) film na 10
Ceglas

i ja

ocenił(a) film na 7
tunio37

już wiem co za idioci zaniżają oceny klasyków

ocenił(a) film na 3
krimo7

Już wiem jacy idioci uznają filmy klasykiem dając 7/10

ocenił(a) film na 7
tunio37

A co jest złego w dawaniu klasykom oceny 7? Nie czepiał bym się jak byś ocenił ten film np. na 3 lub 4, bo rozumiem że może ci się nie podobać. Oceniając film bierze się pod uwagę wszystkie jego elementy, dając 1 nazywasz dany tytuł kompletnym gównem, a Szczęki nim nie są. Jeżeli tego nie rozumiesz to zwiń się w kulkę i więcej nie wypowiadaj na tym forum.

ocenił(a) film na 3
krimo7

Czy ja dałem mu 1 ???

ocenił(a) film na 7
tunio37

wcześniej tak, teraz widzę zmieniłeś bo trafiła do ciebie moja argumentacja

ocenił(a) film na 3
krimo7

Hhahah,dzięki co ja bym bez Ciebie zrobił,pewnie gdyby nie ty to każde moje obejrzane filmy miały by 1.

ocenił(a) film na 8
tunio37

Owszem dałeś.

tunio37

A jeżeli nie chodzi o twoja opinię to jest dobry? Myśl o tym co piszesz.

ocenił(a) film na 8
tunio37

Czyli jednak jest jakiś plus i dajesz 1 stawiając go na równi z chłamem. Wiedz że Twoja opinia, oprócz zaniżania oceny nic nie wnosi i nikt się nią nie będzie sugerował

ocenił(a) film na 3
Justyna0810

Film jest nudny i głupi. Jednak chodzi mi o pomysł i wgl.

ocenił(a) film na 3
tunio37

A po drugie,te forum jest od wyrażenia własnej opinii,a moja opinia nikomu nic nie musi sugerować.

ocenił(a) film na 8
tunio37

Forum jest też do wyrażania opinii o opiniach. Piszesz ze jak na lata 70 to film dobry a dajesz 1, wiec Twoja opinia jest kretyńska bo inaczej się tego nazwać nie da. Jest wiele aspektów filmu które wchodzą w skład oceny, i film zasługuje na minimum 3, ale nieee bo po co.

ocenił(a) film na 7
Justyna0810

teraz zmienił ocenę na 3 i próbuje wciskać kit że tak było od początku

ocenił(a) film na 3
krimo7

Miałem 3,potem zmieniłem na 1 i teraz znów dałem 3,żebyście się cieszyli :-)

ocenił(a) film na 7
tunio37

Nawet nie wiesz jakie dla mnie to ważne :D

ocenił(a) film na 3
krimo7

Bardzo mi miło,że sprawiłem Ci przyjemność :)

ocenił(a) film na 9
tunio37

Oczywiście jest to twoja opinia :) ale nie oznacza to że musisz od razu przezywać go od głupich i nudnych -.- bo innym się może podoba. I jeżeli ,, To portal dla ludzi z rozumem [...] ! " to masz na myśli że nie powinien nam się podobać ten film bo inaczej jesteśmy bez rozumu -.- ? bo jak to napisałeś na forum ,,Szczęk" to właśnie to tak zrozumiałam.

tunio37

Głęboka myśl :)

ocenił(a) film na 8
tunio37

Idź w ch...!

ocenił(a) film na 3
LeoMessi86

Coś nie pasi ? To portal dla ludzi z rozumem,więc wy*****alaj !!

ocenił(a) film na 9
tunio37

Jak dla ludzi z rozumem to napewno nie dla ciebie.
Projekt X - 10/10 arcydzieło :)

ocenił(a) film na 3
Lukasz_Broda

A ty niby co filmy z top 500 oglądasz i dajesz każdemu 10, a i tak ich nie rozumiesz ,tylko żeby było,że niby taki ,,mądry" jesteś do dziesięć dajesz .

ocenił(a) film na 9
tunio37

Czyli mam dawać im 1-5 żeby jeszcze nie wyjść na "mądrego". No i skąd wiesz że ich nie rozumiem. Śledzisz mnie ?
Po za tym piszesz o top 500 chociaż szczęki są na 1986. No i "Skazani na Shawshank" są w top 500 na 1 i jakoś nie dałem im 10 chociaż twierdzisz że każdemu daję 10.

ocenił(a) film na 3
Lukasz_Broda

Ej skończmy już tą żałosną i do niczego prowadzącą konwersacje. Jakbyś nie wiedział filmweb jest od dawania ocen i każdy tu może oceniać filmy jak chcę. Mogę dać filmu,który ma średnią poniżej 3 ocenę 10 i mogę dać ocenę 1 filmu z pierwszej dziesiątki i nikomu nic do tego :)

ocenił(a) film na 9
tunio37

Hehehehehe,dobre,dobre;)

Berith7777

dajcie spokój , po co zaśmiecać forum

ocenił(a) film na 10
derkacz

Film klasyk na lata 70 to arcydzieło!!! Muzyka 10 film 9 no rekin na te czasy moze mało realny ale walic to!!!! Bałam sie zawsze i do dzis trzyma w napieciu:)

ocenił(a) film na 9
ocenił(a) film na 9
tunio37

Jedyne co cię może tłumaczyć to zbyt młody wiek. Jak jest się wychowanym na współczesnych filmach, które są zrobione dużo lepiej niż pozwalała na to technika z latach 70-tych, to takie filmy jak np. Wejście smoka, Szczęki, Jak zdobywano dziki zachód, mogą wydawać się słabe. Ale jak oglądało się to kiedyś, to wrażenie było inne.

ocenił(a) film na 8
tunio37

Ciekawy jestem tylko uzasadnienia. Twoja sprawa, czy film Ci sie podoba czy nie. Ale w momencie w ktorym chwalisz sie swoja opinia z innymi, to warto napisac czemu ten film uwazasz za slaby.

ocenił(a) film na 9
tunio37

Znakomite kino, a rola Roberta Shawa po prostu koncertowa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones