PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9950}
7,3 1 575
ocen
7,3 10 1 1575
Szansa
powrót do forum filmu Szansa

naprawdę dobry film! Troche nie za bardzo ceniony przez samego Falka (osobiście z nim o tym rozmawiałem) temat wciaż aktualny, ojej jak bardzo! Zaleski gra wyśmienicie! Polecam!

ocenił(a) film na 8
the_day_after_2

świetny film , dziwię się że nie reżyser go nie docenia , dla mnie poza bezkonkurencyjnym Wodzirejem obok Barytonu najlepszy film Falka , chociaz Idol momentami naprawdę niezly , .Wracając do Szansy , Zaleski genialny , Stuhr świetny , a i w drugoplanowych rolach naprawdę fajnie , Huk w roli byłego gwiazdora p.r kapitalny , Sobczuk gra to co zawsze , ale poziom jak zwykle wysoki , kadra nauczycielska z dyrektorem na czele tez niezle , mlodzi aktorzy jak z dokumentu o tamtych czasach , ...moglbym tak jeszce długo ale nie ma co..niestety skandalem jest że nie został wydany jeszcze na dvd , duzo filmów polskich , i nie mówie tu tylko o tych najpopularniejszych jak seksmisja itp. zostalo wydanych pare razy , a tu nic...smutne

ocenił(a) film na 8
the_day_after_2

oczywiscie Baryton Zaorskiego a Falk pisał scenariusz i dialogi

ocenił(a) film na 8
the_day_after_2

Ja również uważam, że film jest bardzo dobry. Jeden z moich ulubionych z tzw. kina moralnego niepokoju. Ciekawi mnie, dlaczego p.Falk jest tak surowy w ocenie. Może jest jakiś wywiad z nim, chętnie bym obejrzała lub przeczytała.

ocenił(a) film na 7
the_day_after_2

Dołączam się do pozytywnych opinii, film jest naprawdę ciekawy i zastanawia mnie dlaczego niektóre gnioty są emitowane średnio raz albo dwa razy w miesiącu a taki film został całkowicie zapomniany.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones