PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=220770}

System 2.0

The Net 2.0
5,3 929
ocen
5,3 10 1 929
System 2.0
powrót do forum filmu System 2.0

jak ktoś się chce odprężyć przy filmie akcji to niech skieruje się w inną stronę.
mejbi largo winch na ten przykład? ładny, miły i dobrze zrobiony.-) ...no i niezłe plenery.

no i tutaj: jak się ucieka i nieustannie ogląda za siebie, to daleko nie zaleci...no ale to taka
gra aktorska, "ja uciekam"...
ach...i te wybuchające stare merce...

yonten

film wywarł na mnie jednak wrażenie, bo od wczorajszej projekcji przewijają mi się różnorakie "kwiaty" z tego filmu, więc pociągnę ten monolog jeszcze chwilę;-):
-ludzie z usa, kraju expresów do kawy nie znają kawy po turecku i jest ona niesamowitym przejawem egzotyki, bohaterka natknąwszy się na fusy na dnie filiżanki z przerażeniem i obrzydzeniem zapytuje, co to jest?...może nie powinno się wyświetlać tego filmu poza stanami po prostu, więcej radości i egzotyki można by zachować...
-bohaterka dowiedziawszy się, że jej boyfriend jest podstawiony i ją od początku wystawiał do wiatru wcale nie jest zdruzgotana, kwituje to jedynie luźną uwagą, coś w stylu "a ja myślałam, że to super gość"
-w końcówce hope dowiaduje się, że interpol wiedział od początku o wszystkim, co również jej nie wzrusza, kwituje uśmiechem, jak to amerykanie, bo narażanie życia przypadkowego obywatela jest całkowicie usprawiedliwione, liczy się sprawa, ogól czy co tam dziś szef kuchni poleca... jako zadośćuczynienie przelewa po cichu sobie trochę grosza, a raczej okrągłą sumkę na konto i napisy końcowe ;-)

yonten

dzięki, oszczędziłeś mi dwóch godzin

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones