PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=866357}

Strzelec wyborowy

The Marksman
5,3 3 779
ocen
5,3 10 1 3779
Strzelec wyborowy
powrót do forum filmu Strzelec wyborowy

Własnie widziałem zwiastun. Po co opis filmu skoro krótka zajafka pokazuje wszystko. Stary, dobry Liam w kolejnej rozwałce. Jak nie będzie w kinie, obejrzę w internetach. Jak oni to nakręcili bez masek? ;)

ocenił(a) film na 4
MackuPicku

obejrzalem wczoraj i jak na fajne akcyjniaki z Liam'em to ten wypadł slabo niestety

nexus_3

gdzie można to obejrzeć ?

Bogi_Men

TPB itp.

nexus_3

Witam, gdzie oglądałeś ten film? Dzisiaj szukałem i nie znalazłem.

ocenił(a) film na 4
rodan1984

słuchajcie nie mogę tu dawać ani sugestii ani linków bo mnie zablokują a tez nie będę dodawał każdego do listy znajomych po to aby wyciągnąć ode mnie link..helloł

nexus_3

Tak się składa że zaproszenie wysłałem chyba wcześniej ale nie jestem pewien ;) Dopiero później zobaczyłem że masz ten film skomentowany. Zaproszenie nie było pretekstem, po prostu lubię gościa i dużo filmów z nim oglądałem. A teraz sprostowanie... Ja ten film szybciutko znalazłem ale na pewnych płatnych platformach... helloł :) Wymienić na jakich niestety tez nie mogę a dlaczego to doskonale sam wiesz ;) Mimo wszystko dzięki...pozdrawiam

ocenił(a) film na 4
rodan1984

hehehe ;)

nexus_3

Jakie prawo taki kraj, jaki kraj takie prawo ;) Oko wielkiego brata czuwa jak oko Saurona :D "Big Brother" jest wszędzie, XXI wiek a my mamy godzinę policyjną i zakaz przemieszczania się ;) Komuna wróciła chyba albo zły sen tylko miałem (chociaż to nie do końca moje lata), po co mi dwie katy do bankomatu i gotówka jak zaraz kartki wprowadzą ;) Pełna inwigilacja, niedługo w publicznych kiblach kamery będą o ile już niema, albo w pisuarach i nad każdym będzie dron latał :P. A co gdybym miał kibel na dworze za stodołą? Jak na wsi...NIC, zakaz przemieszczania się...wal pan w wiadro albo pod siebie bo inaczej mandat 30 tysi ;) A jaaak?! Koniec bo mógłbym tak pół nocy, zresztą mogę zostać nominowany do opuszczenia domu Wielkiego Brata ;) Mam nadzieje że wolność słowa dalej obowiązuje ;)

rodan1984

To Ty chyba we Francji mieszkasz.

Bossdef12

Oj, no co Ty, myślałem że w Warszawie. Wierzy Eiffla do tej pory nie znalazłem, jakiś tylko pałac kultury tu wybudowali dawno ;) A co ty tak z Francją wyskoczyłeś? Byłem i to nie raz, nic tam ciekawego jakoś nie widziałem...na narty tam fajnie pojechać, polecam, cztery razy byłem i to samochodem, wycieczka elegancka ;) Mimo wszystko wole wrócić tam gdzie byłem... Grecja (Kos i Rodos) Egipt już dwa razy, Tunezja, Turcja, Hiszpania , Cypr...tam cieplej ;) Nie wspomnę o USA (LA i Las Vegas, tam pół roku pracowałem) Jak masz coś ciekawego na tema Francji to się podziel informacjami, może mnie zaskoczysz :) Pozdrawiam

MackuPicku

Maski nie są elementem obowiązkowym stroju człowieka. Dodatkiem nieszczególnym dla niektórych, co chcą. Chyba tak to było

MackuPicku

:-)
https://www.youtube.com/watch?v=4LrRgHyo7ZU

MackuPicku

Przecież maski zostały wycięte komputerowo.

MackuPicku

Właśnie obejrzałem. Bardzo dobre kino akcji z Liamem, czyli typowy film, w jakich on grywa. Dałem 10, bo jak widzę oceny na dwa to inaczej nie mogę. Polecam na wieczór przy pifku. Dziewczynom też się film spodoba. Narzekają tylko ci co bułkę przez bibułkę i za bardzo wykształceni.

ocenił(a) film na 4
MackuPicku

W zasadzie to nie jest kino akcji, tylko typowe kino sensacyjne, kino drogi, kino zemsty, kino.... jest na pewno określenie na film gdzie protagonista otacza opieką dzieciaka.
Ale kino akcji to nie jest. Określenie kino akcji wyraża wysoką intensywność wybuchów, strzelanin, mordobicia i innych popisów kaskaderskich, gdzie wymienione elementy są kluczowym powodem dla którego film powstał. Szybcy i wściekli to jest film akcji, Mission Impossible to jest film akcji, ale już np. Kompania braci nie jest mimo dużej ilości wybuchów i strzelanin. Ten film też nie jest, ale jest typowym filmem z Liamem, tylko że słabym.

MackuPicku

zapomniałem dodać. Baaaaardzo miło popatrzeć na tę Ukrainkę z Kanady - KATHERYN WINNICK (Katerena Anna Vinitska). Pamiętajcie moi mili, że Ukraińcy wzięli się w Kanadzie dzięki generałowi Andersowi, który interweniował u Brytoli, żeby ci nie wydawali po II Wojnie ŚwiatowejUAN bolszewikom. Najwięcej ich osiadło w Kanadzie. Dlatego siły zbrojne oraz rząd Kanady tak bardzo pomagały Ukrainie w początkach wojny w Donbasie. Ukraińcy mają silną diasporę w Kanadzie, czego dowodem się piękna Kataryna ;) Pozdro dla kumatych.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones