PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=866357}

Strzelec wyborowy

The Marksman
5,3 3 779
ocen
5,3 10 1 3779
Strzelec wyborowy
powrót do forum filmu Strzelec wyborowy

Ojej jaka ze mnie fajtłapa, zostawiłam broń i uciekłam - Jestem blondynką? sorry, kupię sobie gnata łamiąc prawo w sklepie. Liam przyzwyczaił nas do odgrywania przewidujących twardzieli. Tym razem gra byłego marines, tyle że ów marines nie zachowuje się jak marines ale jak niezbyt rozgarnięty redneck i to jest powód dla którego dałem 2 gwiazdki "temu filmu". Scen niezbornych, nielogicznych i czy głupich zbiegów okoliczności jest co niemiara. Cały budżet widocznie poszedł na gażę dla Liama bo pracy reszty ekipy nie widać. Pewnie dostali wypłatę w peso.

magnum33

Rzeczywiście facet jakiś mało rozgarnięty. Płaci kartą i dopiero jak kilka razy od razu go znajdują to przestaje.

ocenił(a) film na 3
magnum33

Totalnie słaby film, zresztą jak poprzedni Qui-Gon Jinn-a ! : }

ocenił(a) film na 5
magnum33

Nie żebym bronił scenariusza, ale myślę że w sklepie sprzedawca po prostu chciał być solidarny z weteranem. Liam nie wyglądał na zakapiora więc sprzedawca stwierdził, że pomoże.

ocenił(a) film na 4
magnum33

Obejżałem ze względu na temat bo lubie filmy w których akcja osadzona jest w stanach przy granicy z Meksykiem np. tak jak Sicario ale fabuła jest słaba i wykonanie też . Liam Neeson jest chyba karykaturą samego siebie. każdy kolejny film z nim brzmi jak komedia bo ileż może być tych filmów akcji z jego udziałem ? Czy on w ogóle gra w jakichś innych filmach ? Może kiedyś grał ale teraz to już tylko coraz gorsze filmy akcji. Jeżeli potraktujemy ten film nie do końca poważnie to można obejżeć żeby się pośmiać z dennych dialogów ale nie ma co oczekiwać Liama w szczytowej formie.

Robson293

Proponuję poprawić ortografię.

Robson293

Proponuje poprawić ortografię

ocenił(a) film na 6
magnum33

Zaraz, zaraz, a kto powiedział, że główny bohater musi działać logicznie? To nie jest super agent a 70 latek, nie ogarniający swojego życia i nie nadążający za współczesnymi technologiami. Jedyne co mu zostało to kondycja i umiejętność celnego strzelania jaka mu została po służbie w wojsku 50 lat wcześniej i tyle. On ma być nieporadny, bo przypadkowy starszy człowiek, wplatany w sytuację mocno stresową, a nie super skuteczny i zorganizowany bohater "Uprowadzonej". Jak dla mnie ta jego łajzowatość jest jak najbardziej uzasadniona.


ocenił(a) film na 5
magnum33

Rednecki są lepsi niż lewaccy ibtelektualisci

magnum33

Film do obejrzenia, może nie do Oskara, ale Ty zmieszałeś to z błotem. Tobie to się chyba nic nie podoba... 

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones