PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=866357}

Strzelec wyborowy

The Marksman
5,3 3 779
ocen
5,3 10 1 3779
Strzelec wyborowy
powrót do forum filmu Strzelec wyborowy

Forsa

ocenił(a) film na 3

Bank chce zabrać mi dom to spalmy torbę forsy, bo jest brudna, a pieniądze szczęścia nie dają. JPRDLEEEE!!!

ocenił(a) film na 5
duzers78

No ale chatę mu spalili, więc po co mu spłata długów?

ocenił(a) film na 3
Skibbi

Dom to i ziemia. Mógł go śmiało odbudować.

ocenił(a) film na 6
duzers78

Za tę spaloną kasę to by sobie postawił willę z basenem. ;-)

ocenił(a) film na 4
Skibbi

Dla mnie największa głupotą był zakup broni.

Sprzedawca: nie sprzedam, nie mogę. Uuu... Marines?
LM: Wietnam, dwie tury
S: no, nie da rady, nie zaryzykuję licencją
LM: ale ja tu tylko przejazdem
S: a to luz, najwyżej zgłoszę kradzież :)

Skróciłem trochę, ale sens zachowany.

ocenił(a) film na 5
duzers78

Cała torba zielonych a typ zamiast zmienić auto (np. w komisie) którego wszyscy szukają idzie z nim do mechanika. WTF?! A myślałem, że amerykańscy żołnierze są bardziej ogarnięci xd

ocenił(a) film na 4
Rafael_Himenez

Absurdów niestety jest tu dużo więcej:
- wypadła nam mapa, a co tam na pewno nie znajdą jej źli złoczyńcy, więc pojedziemy tak jak zdecydowaliśmy na początku,
- policjant zabrał mi strzelby do bagażnika, obezwładniłem go, ale co tam nie wezmę strzelb, bo po co mi,
- kasy mam w torbie kupę, ale co tam postanowiłem, że wszędzie będę płacić kartą, w końcu muszą mnie przecież jakoś znaleźć ci złoczyńcy,
- samochód złych na wskroś złoczyńców po strzeleniu w oponę wyskoczył jak wystrzelony z procy w górę tak wysoko niczym na pokazie monster-carów. Ale co to tam dla złowrogich, wyszli, otrzepali się i strzelali od razu do zdezorientowanego snajpera,
Było jeszcze kilka takich kwiatków, które aż kłują w oczy. No cóż, gdyby nie Liam, nie szło by tego oglądać.

ocenił(a) film na 5
Dany_75

Dokładnie też oglądałem ze względu na Liama ale widzę, że on zmierza niestety powoli w stronę Nicolasa C. i filmów klasy B.

Rafael_Himenez

Powoli zmierza? On tam jest od zawsze. Połowa jego filmów to kino klasy B... Nic nowego.^^

ocenił(a) film na 4
Rafael_Himenez

Zasadniczo to do wojska idą albo pasjonaci, albo kretyni którzy nie wiedzą co z życiem zrobić i ktoś im musi codziennie polecenia wydawać.

ocenił(a) film na 3
Emill

Albo dla pewnej kasy co miesiąc (dla typowego stopnia wojskowego, ze wszystkimi dodatkami tak 6 tyś/m, a na odejście jednorazowo około 200 tyś.).

ocenił(a) film na 5
duzers78

Dokładnie to mi zniszczyło odbiór do cna. Wcześniej niewyciągniecie z policyjnego auta zarekwirowanej wvzesniej broni... Boże kochany... Liam, no...

ocenił(a) film na 5
xxadrianxx

Nie wspominając o tym że śledczy znajdą tę broń i powiążą go z zabójstwem policjanta.

duzers78

Zgadza się, a poza tym chłopcu kasa na życie by się przydała

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones