PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=323143}

Straszny film 5

Scary Movie 5
4,7 56 845
ocen
4,7 10 1 56845
3,1 11
ocen krytyków
Straszny film 5
powrót do forum filmu Straszny film 5

2/10

ocenił(a) film na 2

Tego się nie da oglądać...

ocenił(a) film na 8
elosidzej

Da się i nie jest tragicznie wręcz filmik spoko. Straszycie złymi komentarzami a film fajnie się ogląda. Ja polecam.

ocenił(a) film na 2
Mamphis

posążek Mamphute przemówił dałem swoja opinie i 90% ludzi ma ta sama,a ty jestes w tych 10 szacun.Pozderko

użytkownik usunięty
elosidzej

A oglądałeś chociaż parodiowane filmy? Bo jak nie to nic dziwnego, że Cię nie śmieszy.

Co w tym śmiesznego, że dziecku się pali głowa,że uderzone zostaje w głowe przy wchdozeniu do domu, oraz , kopnięte i wpadające do trąbki na balecie?

ocenił(a) film na 7
elosidzej

Specyficzny świetny humor, dla wybranych!

ocenił(a) film na 6
elosidzej

film wymiata tylko trzeba miec poczucie humoru ;)

ocenił(a) film na 2
daniinter

Bez komentarza...

elosidzej

Utkaj łeb

ocenił(a) film na 2
DamianPL25790

Chapaj dzidę

elosidzej

Sklej wary lapsie

ocenił(a) film na 7
elosidzej

Film jest zajebisty. Ja leżałem na co 2 scenie. Nie rozumiem jak można ocenić ten film na 2.

ocenił(a) film na 2
Nekromanta21456

Może zmienię ocenę na 10 bo tak chcesz? co o tym sądzisz?

ocenił(a) film na 7
elosidzej

nie wiem, jakie Ty masz poczucie humoru, ale nie chce drążyć tematu

ocenił(a) film na 3
Nekromanta21456

poprostu zaznaczasz 2 gwiazdki i tyle ,poprzednie 4 czesci duzo lepsze

ocenił(a) film na 3
elosidzej

Tego nie da się oglądać a i tak to była najlepszą część spośród całej serii.

ocenił(a) film na 3
van_der

bez przesady, mogę wymienić kilka filmów przy których nie dotrwałem do końca (a rzadko mi si to zdarza) : Droga bez powrotu 6, Smakosz 3, albo jeden z nowszych filmów pt. Botoks. To są jedne z lepszych przykładów gówien, które nie powinny mieć racji bytu

ocenił(a) film na 3
arieljarosz

Droga bez powrotu 6, rzeczywiście prawdopodobnie najsłabsza z części. Co do serii straszny film, to nie moje klimaty, nie lubię takich "głupich", nie śmiesznych żartów. Ja mam to do siebie, że nawet najgorsze chłamy zawsze oglądam do końca.

ocenił(a) film na 3
van_der

ja na ogół też, poza małymi wyjątkami. Niestety z serii Wrong turn tylko 1 i 2 są tak naprawdę warte uwagi :(

ocenił(a) film na 1
elosidzej

Dokładnie- tego gówna nie da sie oglądać.
Wygląda na to że David Zucker który reżyserował również i pozostałę części cofa sie w rozwoju.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones