PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9376}

Strach na wróble

Scarecrow
7,6 9 653
oceny
7,6 10 1 9653
7,8 8
ocen krytyków
Strach na wróble
powrót do forum filmu Strach na wróble

Straśak :)

ocenił(a) film na 6

Przyjaźń jest dosyć częstym tematem poruszanym w filmach, w większości są to dobre lub średnie produkcje. "Stracha.." umiejscowił bym raczej po tej pierwszej stronie. Aktorsko film stoi na bardzo dobrym poziomie. Al Pacino był niesamowity.....można nawet zaryzykować stwierdzenie, że to jego najlepsza rola. Czemu najlepsza, bo nie widziałem go jeszcze w podobnej roli, tak zabawnej, barwnej i oryginalnej. Troszku więcej oczekiwałem po zwykle bardzo dobrym Gene Hackmanie. Vilmos Zsigmond jak zwykle stworzył świetne zdjęcia, a mało znany Fred Myrow dobrze poradził sobie w roli kompozytora. Obraz zaczyna się bardzo, ale to bardzo słabo....po pierwszych 20- 30 minutach myślałem, że będzie to totalna klapa, ale że zawsze staram się obejrzeć film do ostatnich minut, to dotrwałem do końca. Później jest już tylko lepiej. Historia nabiera akcji, humoru i co najważniejsze aktorsko film się rozwija.....jedna z ostatnich scen, a dokładnie ta w której Francis bawi się z dziećmi przy fontannie jest genialna, nawet tylko na te kilka minut warto obejrzeć "Stracha..”.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones