PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=265176}

Strażnik Teksasu - Próba ognia

Walker, Texas Ranger: Trial by Fire
6,1 1 867
ocen
6,1 10 1 1867
Strażnik Teksasu Próba ognia
powrót do forum filmu Strażnik Teksasu - Próba ognia

Zakończenie

ocenił(a) film na 10

Jak dla mnie to ten film ma niejasne zakończenie - wie ktoś z was, czy jeden z rangersów (Harper) zginął w tym filmie, czy nie ?

ocenił(a) film na 6
LilPeneros

dla mnie też ma nie jasne bo nie wiadomo czy zabili kobiete Norrisa

ocenił(a) film na 10
dominik1989

Jak napisałem na YouTubie w komentarzach do tego filmu to samo pytanie co tutaj na Filmwebie, to otrzymałem następującą odpowiedź:

"padł tylko na ziemię ,aby uniknąć kuli ,żona walkera otrzymała kulkę"

LilPeneros

Harper dostał w prawe ramię lub został draśnięty a nie jej uniknął bo się złapał lewą ręką za nie.Padł na ziemię bo ąż tak Alex patrzy w dół na niego. A nie zginął? Dostała kulkę wątpię żeby przeżyła .Zgodził bym się jakby dostała w prawą pierś .Norris powiedział że strażnik teksasu dobiegł końca.Przed napisami w finale cz 2 jest napis: UNTIL WE MEET AGAIN-Do zobaczenia .Dobrze że powstał ten film bo jakby nie to po co ten napis.Film psuje trochę ten cały happy end. Widać tak miało być Walker odchodzi a ona ginie.

Mariusz_Jankowski_film

Dla mnie było i będzie to zakończenie jednym z najgorszych zakończeń franczyzy ( nie było to zakończenie serialu ) w historii ! Cały mit Walkera polegał właśnie na tym że jemu się zawsze udawało aż tu naglę jedna kula i Alex leży martwa ? To nic że wychodziła zwykle z dużo gorszych tarapatów . Dla mnie było to takie na siłę zrobione . Bo niby po co ? Może jakby był jakiś motyw zemsty w dalszej perspektywie itp . Ale tak już na samym końcu ? Kompletny bezsens !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones