PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=88522}

Sto minut wakacji

One Hundred Minutes of Holidays
6,6 3 964
oceny
6,6 10 1 3964
Sto minut wakacji
powrót do forum filmu Sto minut wakacji

dzieki

ocenił(a) film na 10

za te WSZYSTKIE opinie, jako odtwórca roli Piotra (syna reportera) ciekawie jest czytać jak ludzie to odbierają, w sumie kilka lat minęło od tego czasu jak film powstawał, ale też chętnie czasem na niego sobie spoglądam jak gdzieś wznowią (mimo, że nie lubię patzreć na siebie na ekranie:) - szczególnie słyszeć mojego głosu przed mutacją):)) Pozdro dla wszystkich, polecam nowe filmy Andrzeja - Magiczne Drzewo, świetny serial, na razie chyba tylko raz był w Poslce emitowany bo prawa wykupiły inne telewizje, polecam. A Sto Minut mam wrażenie widziałem kiedyś w Media Markcie na DVD...możliwe to jest w gogle?

freakydesign

wiec Piotrze skoro jestes zarejestrowany na filmwebie to powinienes sobie jakies ladne zdjecie u weryfikatorow załatwić bo nie ma tam zadnego... :)

ocenił(a) film na 9
freakydesign

Dla mnie ten film to prostu te kilkadziesiąt minut wakacji. Jest pełen prostoty i magii, ciepła i uroku. Uwielbiam postaci, zdjęcia, muzykę. Uważam, że każda rola została dobrana perfekcyjnie.
Zawsze po obejrzeniu filmu zaświeca się moje wewnętrzne słońce....

ocenił(a) film na 8
freakydesign

TY grałeś tez w maszynie zmian!!! kocham ten serial, po prostu kocham, mam tylko jakieś przebłyski, w kocu dawno się go oglądało, ale piosenkę czołową nadal pamiętam i jakies epizody... jaaaa <3 fajowo ;d

freakydesign

Uwielbiam ten film. Zawsze się tak bardzo dobrze przy nim czuję. Wlasnie namawiam brata aby obejrzał. Pozdrawiam gorąco

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones