PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=693978}

Step Up: All In

Step Up All In
6,6 31 545
ocen
6,6 10 1 31545
5,3 3
oceny krytyków
Step Up: All In
powrót do forum filmu Step Up: All In

Dosłownie! Kiedy główny bohater pokłócił się z Ekipą i go zostawili, po czym startowali ze sobą w
konkursie, wiedziałam, że "Ekipa" przegra, a na końcu będą ze sobą razem tańczyć. Oczywiste
było, że kiedy Moose całował blondynkę, wejdzie jego dziewczyna, która zrezygnowana
odjechała, a za nią OCZYWIŚCIE Moose i oczywiście potem wrócił, bo jak mógł zostawić swój
zespół?! Wiadomo było, że kiedy Andie się obraziła i rzekomo "wyjechała" wróci po odczytaniu
wiadomości. I oczywiste, że kiedy na początku byli Mroczni Rycerze w klubie, że to z nimi będą
rywalizować w tym konkursie. I jedno z najbardziej denerwujących rzeczy: Moment kiedy Andie
bała się i nie ufała jakby swojemu partnerowi tanecznemu, a na końcu (NICZYM W DIRTY
DANCING) wszystko się pięknie udało! Dla mnie mocno przypominało Dirty Dancing! Tak mnie
to zdenerwowało! (No i jak już widziałam ten moment, że Andie nie chcę mu pozwolić zrobić ten
krok taneczny, to na końcu w tej głównej bitwie to zrobi..) PRZEWIDYWALNY I TO MEGA.
I nie wspominając o jakże głupiej historii, że obydwie wielkie miłości (Andie i Chase ze Step
Up2) i (Sean i Emily ze Step Up 4) nagle się rozpadły i to w sumie podobny sposób, podążając
za marzeniami tanecznymi zostawili swoich partnerów!

Taniec super! Ale scenariusz do kitu!

Ale wielkim pozytywem była gra POLSKIEJ AKTORKI Izabelli Miko, moim zdaniem zagrała
świetnie :))

daruuu

Trochę mnie mnie to ubawiło. Czy od filmu muzycznego i rozrywkowego oczekujesz zawiłej fabuły? Od tego masz inne filmy, a ten ma dostarczyć zwykłej rozrywki, w którym jest dobry taniec i świetna muzyka. Chyba za wiele od niego oczekiwałaś.

ocenił(a) film na 3
Hadley

Ja rozumiem, super taniec, nawet głupawa fabuła miłości może być. Ale niektóre sceny serio były nieźle przesadzone. Tak bardzo przewidywalne, że aż śmieszne.

daruuu

tak dzieje się w każdym step up'ie, ale w napięciu ma Cię trzymać taniec i muzyka, bo one są głównym motywem filmu. Moim zdaniem jeśli coś było przesadzone i śmieszne to właśnie gra Miko

ocenił(a) film na 3
mucha_13

Moim zdaniem fajne, że zagrała tak groteskowo. Pod pasowała się do postaci. Ale każdy ma swoje zdanie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones