PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=178371}

Stary człowiek i morze

The Old Man and the Sea
7,6 831
ocen
7,6 10 1 831
Stary człowiek i morze
powrót do forum filmu Stary człowiek i morze

Niesamowity !

ocenił(a) film na 10

Musze stwierdzić, że technicznie film rozkłada na łopatki wszystko inne co wcześniej obejrzałem. Dodatkowo bardzo przyjemna muzyka i efekty dźwiękowe. To trzeba obejrzeć !

ocenił(a) film na 10
michax56otk

Popieram, ale nie tylko technicznie film celujący. Także sposób ujęcia tej (skądidnąd pięknej) historii, wspaniała scena lotu itp. Jak dla mnie jedna z najlepszych krótkometrażowych animacji jakie widziałem, a widziałem ich niemało.

ocenił(a) film na 10
Sqrchybyk

Zgadzam się z wami. To jest istne arcydzieło, i nie ma co do tego żadnych wątpliwości. Był to pierwszy film Petrova jaki widziałem i ta technika zaparła mi dech w piersiach. Aż nie mogę sobie wyobrazic ile pracy musiało to kosztowac by stworzyc to dzieło. Te zwierzęta wyłaniające się z mgły, te dźwięki to coś nie do opisania. Gorąco polecam filmy tego pana, bo to co on tworzy to istna magia!

ocenił(a) film na 8
michax56otk

Nawet nie potrafię sobie wyobrazić jak wiele pracy kosztowało stworzenie tego arcydzieła. Każdy kadr dopracowany i niezwykły. Pełen podziw
Jedyne co momentami mnie irytowało to to że ruchy nie były zawsze płynne. Wiem e nie powinnam się czepiać bo wszystko to trzeba było namalowac ale chodzi o ten komfort oglądania :)
8/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones