PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34021}
5,5 36 041
ocen
5,5 10 1 36041
3,1 9
ocen krytyków
Stara baśń. Kiedy słońce było bogiem
powrót do forum filmu Stara baśń. Kiedy słońce było bogiem

swoistego klimatu, który osobiście bardzo lubię. Oczywiście to wynik ciężkiej pracy całego zespołu, niemniej jednak z dominującą osobą reżysera, który będzie potrafii go wykreować.
A w tym filmie warto również zwrócić uwagę na muzykę. Jedna z lepszych parti wokalnych Beaty Kozidrak ze swoją córką i dobra kompozycja Dębskiego. Polecam. Pa

monroepage

muzyka może i dobra, ale reszta... cóż liczyłam a coś wiecej ze strony naszego reżysera..., ale najgorsze i tak są efekty specialne, np. ten piorun:/ zgroza... czasami mam wrażenie, że polska kinematografia osiaga dno... racja Hoffman w swoich filmach tworzy ten limacik,a le na litość boską niech juz niegy więcej nie daje się zrobic w bambuko z tymi efektami:)naprawdę szkoda filmu:)

ocenił(a) film na 6
Kate_51

człowieku ten film jest rozgrywany 100 lat przed chrztem polski.....a ten o efektach specjalnych heheehehehehehehhehhh

konrii_2

Akacja filmu dzieje się ponad 1000 lat temu, ale film nagrywany był przecież współcześnie;)

ocenił(a) film na 10
kya

Akacja? o Ile wiem to na filmie nie ma żadnych akacji :D ale film mi się bardzo podobał. Daję 10/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones