PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=659676}
7,2 158 146
ocen
7,2 10 1 158146
7,2 34
oceny krytyków
Spider Man: Homecoming
powrót do forum filmu Spider-Man: Homecoming

Ja chciałbym zobaczyć Venoma albo Carnage'a

ocenił(a) film na 9
buterfly

A mogłaby :(

juchacz17

No bo prawda jest taka że "kobiecy" przestępcy w Marvelu są po prostu kiepscy i drętwi. Nie są tak brutalni i konsekwentni jak te męskie postacie i nie mają w sobie "tego czegoś".

ocenił(a) film na 6
roman876

Oczywiście Zielony Goblin

ocenił(a) film na 9
katedra

Serio chcesz go zobaczyć 3 raz

ocenił(a) film na 6
roman876

Spiderman będzie 5, on też zasługuje!

ocenił(a) film na 9
katedra

Tak,ale Spider-Man tam musi być,goblin nie.Poza tym mógłby śmiesznie wyglądać.

ocenił(a) film na 7
roman876

pierwsza część: scorpion/vulture/shocker + może jakiś wątek z kingpinem? (najlepiej vincent z daredevila :) )
druga część: sinister six !! moim zdaniem obowiazek w trylogii
no i najwazniejsze, najlepsze, wisienka na torcie: trzecia czesc - VENOM + CARNAGE (np kevin bacon jako carnage), carnage musi być, to będzie zbrodnia, jeśli nie dadzą pajączkowi carnage'a !!
mam nadzieję, że to się jakoś sprawdzi, nie mogę się doczekać :D

ocenił(a) film na 8
roman876

Chciałabym też w filmie zobaczyć Black Cat ;)

ocenił(a) film na 9
sk8er123

A kto nie :)

ocenił(a) film na 9
roman876

Venoma i Goblina, chociaż ten drugi jest już dość oklepany :p

ocenił(a) film na 9
kubix45

Ja myślę że będzie albo Vulture albo Scorpion,ale Venom TAK

ocenił(a) film na 7
roman876

Fajnie by bylo zobaczyc venoma carnage albo morbiusa i blade. Tez chcialbym zobaczyc kingpina i silvermana.

ocenił(a) film na 7
roman876

Dr. Doom, ale żeby nie spychali go na daleki plan jak w F4.
Zwykle jako przeciwnicy dla Spider-mana najlepiej wychodzili w filmach naukowcy/wynalazcy tj. Green Goblin, Doctor Octopus, Lizard. A jak przychodziło do Venoma, Sandmana, Rhino, Elektro to już paprali sprawę(Venom na pierwszy film to trochę za wcześnie). Obecność Iron Mana może świadczyć właśnie o tym, że do pokonania przeciwnika będzie potrzebna zaawansowana technologia. Doctor Doom idealnie pasowałby do takiego wątku, ale nie można zrobić z nim tego samego co z Mandarinem(którego wątek porzucono po krótkometrażówce).

ocenił(a) film na 8
roman876

Tak sobie myślę, że wrogiem może być Kapitan Ameryka ponieważ według kilku plotek Civil war ma być rozciągnięte na kilka filmów.

roman876

- Mysterio
- Scorpion
- Vulture
- Chameleon
- Shocker
- Kraven the Hunter (może za 2 filmy żeby zrobić the Last Hunt)
- Hobgoblin (ten pomarańczowy)
- przeciąć z serialami i dać epizod D'Onforio jako Kingpinowi

Nie wiem, co zrobić z Oscorpem i Osbornami oraz z Octopusem. Z jednej strony są w czubie "ważności" a z drugiej - ile razy można wałkować to samo...

ocenił(a) film na 10
roman876

Ja bym chciał by pojawił się Norman Osborn, mogłoby to być zapowiedzią Dark Avengers'ów, o któych mógłby być film pod roboczym tytułem Infinity War part 1

ocenił(a) film na 9
Adrios4795

http://fdb.pl/wiadomosci/25595-czy-zobaczymy-kingpina-w-spider-man-homecoming
Według tej informacji jest szansa na Kingpina

roman876

Jednak Kingpina nie będzie w nowym Spider-Manie .

news : http://fdb.pl/wiadomosci/25653-spider-man-jednak-nie-spotka-kingpina

ocenił(a) film na 9
buterfly

Szkoda :(

roman876

Dokładnie też liczyłem na pojawienie się Kingpina .

ocenił(a) film na 9
buterfly

Ale przynajmniej będzie Vulture.Ciekawe czy ktoś jeszcze będzie

roman876

Też jestem ciekaw uważam że max 2 wrogów na film wystarczy .

ocenił(a) film na 9
buterfly

Vulture jest dla mnie taką cienką cienką frytą.Dlaczego? Odpowiedź jest prosta. Widziałem jak Spidey walczy z Vulturem w SSM.15 minut i po nim.Do tego jest jeszcze w filmie Stark,dlatego uważam że Vulture powinien mieć pomocnika

roman876

Czytałem że jego skrzydła będą wzmocnione, wiec zapewne w filmie przedstawią go jako mocniejszego przeciwnika .

ocenił(a) film na 9
buterfly

http://naekranie.pl/aktualnosci/nowe-zdjecia-z-planu-spider-man-homecoming-ilu-z loczyncow-901379?gal-0-img=1

Oni się nie mogą zdecydować w filmie ma być jeszcze Carnage.Serio nie żartuje

roman876

Uważam że to byłaby już przesada uważam że jeżeli Sony, planuje film o Venomie to Carnage powinien pojawić się właśnie tam .

ocenił(a) film na 9
buterfly

E tam.Film o Venomie to jakiś żart.Tak się biorą za ten film jak za Gambita

roman876

Dlaczego żart ?

Zapewne to czy powstanie , w zależy także od sukcesu najnowszego Spider-Mana .

A o to bym się raczej nie martwił .

ocenił(a) film na 9
buterfly

No nie wiem.Jak na razie nie ma żadnych newsów,a o z tego co wiem to nie będzie film MCU

roman876

Z tego co wiadomo Venom nie ma być powiązany z MCU a ma być osobnym filmem .

Co do newsów wiadomo że są to tylko plany więc nie chcą nic mówić, dopóki nie wiadomo jak poradzi sobie nowy Spider-Man .

ocenił(a) film na 9
buterfly

O nowego Spider-Mana się boje

roman876

Dlaczego ?

ocenił(a) film na 9
buterfly

Ponieważ boję się o
-Dużą liczbę wrogów
-Nie wiadomo jak zagra Zandaya(w ogóle ta obsada jest jakaś dziwna)

roman876

Uważam że to tylko plotki najpewniej będzie Vuture i Tinkerer zapewne stworzy mu kostium - ewentualnie może pojawić się jeszcze jeden przeciwnik, ale będzie to on tylko wprowadzeniem do kolejnego filmu .

To prawda ale też Zandaya nie mała okazji się wykazać w większej produkcji , to jej tak naprawdę debiut a o resztę odsady ja akurat się nie martwię .

ocenił(a) film na 9
buterfly

Nigdy nie zwracałem na to uwagi,ale widzę że Zandaya ma potencjał.W wszystkich filmach,serialach jakich występuje to tylko tańczy,śpiewa i jest uczennicą.Teraz zagra zupełnie kogoś innego,ale pożyjemy zobaczymy.A i jeszcze przyjmiesz mnie do znajomych?

ocenił(a) film na 9
buterfly

Ciekawe kim będzie ten trzeci

ocenił(a) film na 9
buterfly

Witam.Właśnie jestem po zwiastunie Homecoming i muszę powiedzieć że ten Vulture nadaje się do kosza.Niestety,ale Keaton zawiódł.

roman876

Nie zgodzę się z tobą - Strój jest wręcz identyczny, jak ten z ilustracji publikowanej już dużo wcześniej .

Co do Keaton'a nie można mówić że zawiódł, gdyż jest go w zwiastunie bardzo mało .

ocenił(a) film na 9
buterfly

Komiksowy Vulture nie wyglądał jak transformer i nie nosił głupiego hełmu.Miał normalny jasno zielony strój!Poza tym po co mu ta broń?

roman876

Komiksowy Vulture - Nie jest szczególnie mocnym przeciwnikiem dla Spider-Mana .

Podejrzewam że w filmowej wersji, będzie mocniejszym przeciwnikiem dlatego też dodali mu broń .

ocenił(a) film na 9
buterfly

Może,ale zrobili z niego cyborga,ale muszę przyznać że Keaton wyglądem pasuje jak ulał

ocenił(a) film na 10
roman876

Vulture oficjalnie wrogiem Spider- Mana. Na to czekałem. A jeśli ktoś pamięta Niesamowitego Spider- Mana 2 to w gablocie były skrzydła. Ale na Sinister Six będziemy musieli poczekać parę lat.

ocenił(a) film na 8
roman876

Jeju, jakby był Carnage to bym się tak cholernie cieszyła :D

ocenił(a) film na 9
roman876

Venoma raczej nie dadzą, był w SM3 (i był gówniany xD), ale Carnage koło Vulture... :)

ocenił(a) film na 9
kubix45

W tej części już raczej nikogo nie dadzą,ponieważ mamy już trzech villainów.To jest Vulture,Trinkerer i Shocker(podobno).Jeśli można liczyć na Venoma,Carnage'a czy Scorpiona to tylko w sequelu jak powstanie

ocenił(a) film na 9
kubix45

Wracając Shocker nie jest jakąś taką rozpoznawalną postacią z uniwersum Spider-Mana i liczę że pokażą go tak

http://vignette2.wikia.nocookie.net/m__/images/a/ae/54981-shocker_40011-1-.jpg/r evision/latest?cb=20140712091625&path-prefix=marvel%2Fpl

ocenił(a) film na 8
roman876

Venom, byłby najlepszym wyborem. Jeden z najbardziej ikonicznych (za Goblinem) przeciwników Petera.
Jeszcze lepiej, gdyby został tymczasowym sojusznikiem pajączka w starciu z Carnage.

ocenił(a) film na 7
SzalonyGoblin

tak tak i jeszcze raz tak !!

ocenił(a) film na 6
roman876

Vulture i Shoker będzie pewnie może Misterio

ocenił(a) film na 9
rychu230

Przecież ujawniono już wszystkich villanów.Vulture,Shocker i Trinkerer

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones