PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=850261}

Spider-Man: Bez drogi do domu

Spider-Man: No Way Home
7,6 87 816
ocen
7,6 10 1 87816
6,7 35
ocen krytyków
Spider Man: Bez drogi do domu
powrót do forum filmu Spider-Man: Bez drogi do domu

Zwiastun

ocenił(a) film na 10

Jest moc. I tak sobie pomyślałem, że gdy na końcu doktor Octopus mówi - "Cześć Peter" to może wcale nie mówi tego właśnie do tego Petera tylko do Petera granego przez Tobey Maguire , bo jakby nie patrzeć pajączek Holanda nie miał wcześniej styczności z Octopusem

ocenił(a) film na 8
feliks35

Też tak sądzę. Ale zwiastun jest epicki nie ma co. I będzie Sinister Six.

feliks35

Jaka moc ? co ten zwiastun pokazal..praktycznie zadnej akcji tylko ujawnienie tozsamosci,czary mary dr.Strange i wejscie Octopusa...wiec gdzie ta moc...gdzie ten power.A te "Cześć Peter" to na YT chyba najefektowniejsze wejscie na calym zwiastunie.....

aron312

Widać że zwiastun prezentuje pierwsze pół godziny, a dalsze urywki to zlepek bezspojlerowych scen z dalszej części filmu. Zapewne będzie dużo plot twistów i nastawiam się na całkiem udany film, pomijając miałkość tego zwiastuna.

ocenił(a) film na 8
aron312

ujawnienie tożsamości nastąpiło w dwójce (chyba po napisach). O moc to chyba chodzi, że każdy czeka na poprzednich Spidermanów (których de facto nie ma w zwiastunie). Sam zwiastun jest ok, ale obejrzyjcie sobie zwiastun Gucci, gdzie Lady Gaga już w tych paru scenach jest niesamowita. Tam czuć, że film może być nader udany.

feliks35

W zwiastunie jest chyba duży spoiler, a dokładnie Doktor znowu ma Oko Agamotto.

ocenił(a) film na 10
feliks35

Ja wg nie kumam tego gdzie ludzie widzą jaszczura w tej scenie xd

ocenił(a) film na 10
Patrick_

Ja też go nie zauważyłem

Patrick_

2:17 min jak się portal otwiera i Peter się obraca to w tym portalu jest Jaszczur

ocenił(a) film na 4
feliks35

jest możliwość że sie wczesniej spotkali w filmie i potem nastepuje scana z zwiastunu

ocenił(a) film na 10
feliks35

Chyba właśnie to jest dowód na innych pajęczaków w filmie. W jednym zwiastunie część Peter, w drugim mówi że nie jest Peterem.

ocenił(a) film na 8
michalxd21

czy nikt nie wpadł na to na żadnym portalu, że może się dziwić że to nie jest Peter bo w jego linii czasowej wygląda inaczej?????? Wszyscy zakładają od razu że będzie Tobey XD no beka z was w opór

ocenił(a) film na 8
TheDarkPrince_47

Z Ciebie beka. Dziwił się wyglądam Petera w drugim zwiastunie, a ty odpowiadasz po tematem o pierwszym zwiastunie gdzie tej sceny nie było. Z resztą >Sugerowanie, że to nie będzie Tobey XD

ocenił(a) film na 8
Czorny_Narzeka

Wiesz ze oba trailery są z tego samego filmu? Tak pytam z ciekawości bo może nie wiesz

ocenił(a) film na 8
TheDarkPrince_47

No są i co z tego. Cała ta dyskusja jest o pierwszym zwiastunie, który wyszedł trzy miesiące temu, a ty nagle wyskakujesz z informacją drugiego. A wszyscy zakładają, że to Tobey bo to wręcz oczywiste.

ocenił(a) film na 8
Czorny_Narzeka

premiera za chwilę, to wtedy pogadamy :)

ocenił(a) film na 8
TheDarkPrince_47

Możemy gadać

ocenił(a) film na 8
Czorny_Narzeka

jescze nie oglądałem, jest tych 3 pająków czy nie ma? :)

ocenił(a) film na 10
ocenił(a) film na 10
Czorny_Narzeka

Gdy mówi cześć Peter, to mówi do Spider-Mana w masce, potem jest wyjaśnienie tego że bierze go i ściąga maskę, wtedy mówi, Ty nie jesteś Peterem Parkerem. Ani przez moment nie wpadło mi do głowy że mówi to do Tobeya. Może w filmie nie być 3 pajączków, ja nie będę płakał, bo i tak to co ma być, to będzie wielkim widowiskiem filmowym. Po co się nakręcać, wrzuć na luz i poczekaj do premiery filmu.

ocenił(a) film na 10
Bon_Jovi

No tak tylko że sam Jamie Fox swego czasu potwierdził że w tym filmie pojawi się 3 pająków więc no

ocenił(a) film na 10
MaxXSpirx_x

Przepraszam, ale nigdzie nie znalazłem potwierdzenia tego że będzie 3 pajączków. W sieci są tylko plotki dostępne. Ja i tak czekam do momentu aż obejrzę film. Miłego piątku.

ocenił(a) film na 8
Bon_Jovi

To nie plotki. To prawda. Są 3 pająki.

ocenił(a) film na 10
widbos

:-) :-) :-) Byłem wczoraj o 22:00 na seansie. Miło jest być pozytywnie zaskoczonym :-) :-) :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones