PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=850261}

Spider-Man: Bez drogi do domu

Spider-Man: No Way Home
7,6 87 816
ocen
7,6 10 1 87816
6,7 35
ocen krytyków
Spider Man: Bez drogi do domu
powrót do forum filmu Spider-Man: Bez drogi do domu

Ale film okazał się istną torturą. Przegadany, kiepskie żarciki, wszyscy się zachowują jak debile, dosłownie, aby fabuła mogła się ziścić Holland i Strange musieli się jak idioci zachowywać. A to chyba nie o to chodzi. Nie wiem może Holland i Strange to są Marvelowi czołowi idioci i oni już tak mają ale nie jest to bynajmniej interesujący sposób prowadzenia historii. Nawet czarne charaktery oprócz Goblina byli nijakimi popychadłami. Sceny walki oprócz pierwszej konfrontacji z Octaviusem były tak szybko zrobione żeby widz przypadkiem nie widział co się dzieje. A zwłaszcza ostatnia walka tam to jeszcze ciemno było. Już nie wspomnę, że dawno by film się skończył gdyby Holland albo jego dziewczyna wcisnęli guzik na tym pudle. Ja generalnie szukam wad w filmach kiedy je oglądam, no bo staram się dobrze bawić, ale to była istną katorga. Najgorsze było to, że im się gębą nie zamykała. Werbalna sraczka niemal przez cały film. Chyba powinnam była wiedzieć lepiej, no bo "Powrotu do domu" nie byłam w stanie obejrzeć do końca, główny bohater był zbyt irytujący, I to się nie zmieniło. Wybitnie słaby film.
Jedyne dobre aspekty, to Dafoe i byli Spidermani. Ale przesiedzenie 2 godzin filmu dla nich nie było tego warte.

ocenił(a) film na 3
Moai

Zgadzam się. Nigdy nie lubiłem tego bohatera i jego problemów ze świata nastolatków.

Marcin5800

wypracowanie gimbusa pt. 'ten film jest be', czyli pierdoły spod stodoły.

ocenił(a) film na 6
Moai

Tak

ocenił(a) film na 6
Moai

zdecydowanie w punkt.

pinang

wypracowanie gimbusa pt. 'ten film jest be', czyli pierdoły spod stodoły.

Moai

wypracowanie gimbusa pt. 'ten film jest be', czyli pierdoły spod stodoły.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones