PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=99226}

Spalone ofiary

Burnt Offerings
5,9 404
oceny
5,9 10 1 404
Spalone ofiary
powrót do forum filmu Spalone ofiary

Świetny film o czarnej magii, opętaniu i żywym domu. Można by powiedzieć, że "znowu to samo", ale gdy mamy do czynienia z porządnym rzemiosłem to naprawdę nie ma co wybrzydzać. Mamy tu do czynienia z powolnym budowaniem napięcia i niewielką dawką akcji, co nie każdemu może się podobać, ale dobry klimat, i jeszcze lepsze aktorstwo powoduje, że chętnie oglądamy przygody bohaterów do samego końca. Samo zakończenie jest znakomite i naprawdę warto przebyć dla niego cały film.
Co do samej fabuły, to prezentuje się następująco:
Państwo Rolf z synem postanawiają wynająć wielki dom. Początkowo Pan Rolf (Oliver Reed) nieufnie podchodzi do oferty jaką składa im dwójka rodzeństwa (?)w średnim wieku, która żąda w zamian bardzo niskiej ceny. Szybko się okazuje, że wraz z domem otrzymaliby pod opiekę 85-letnią matkę właścicieli, która nigdy nie wychodzi ze swojego pokoju. To jednak nie przeszkadza Pani Rolf, która obiecuje się zaopiekować starszą panią i ostatecznie małżeństwo decyduje się wynająć dom. Wkrótce do Państwa Rolf i małego Davida dołącza energiczna i wesoła ciotka Elizabeth (Bette Davis). Z początku wszystko wydaje się być w porządku, ale z czasem niektórzy członkowie rodziny wpadają w ataki agresji, zaczynają miewać przywidzenia i popadać w urojenia. A niegdyś energiczna i pogodna ciotka Elizabeth zaczyna tracić zdrowie.
No i to tyle. ;) Nie będę zdradzać reszty fabuły żeby nie psuć zabawy.

Polecam! 7/10

użytkownik usunięty
TomHs

A wiesz może na jakiej stronie znajde napisy do tego filmu ?? Bo tam skąd pobrałem jest tylko 50 minut napisów nie do końca są zrobione.

ocenił(a) film na 7

Szukałem w swoich zasobach i niestety nie mogłem znaleźć tego filmu, ale na allsubs.org są napisy, tylko że w wersji 2cd (napisy z darkproject). Powinno wystarczyć dopasować sobie napisy z cd2 a następnie skopiować je do pliku txt z napisami do cd1 i będziesz miał napisy przez cały film. cinemaplayer ma dobry i prosty edytor napisów, ale nie wiem, czy działa na nowszych systemach. Aha przed edycją napisów usuń wszystkie "reklamy" i tytuł bo napisy będą się źle skalować.

pozdrawiam

użytkownik usunięty
TomHs

Tylko jestem ciekaw jak mam znaleźć polskie napisy na angielskiej stronie. Wszedłem tam i w ogóle żadnych napisówpo polsku nie ma.

ocenił(a) film na 7

Ja wpisałem "Burnt Offerings 1976", z listy języków wybrałem "polish" i miałem jeden wynik z napisami po polsku, ale do wersji 2cd. Normalnie te napisy znalazłbyś na darkproject, ale stronka siadła. Mogę zawsze wysłać ci na maila jak chcesz.

użytkownik usunięty
TomHs

Witam. Nie mogę do ciebie napisać prywatnej wiadomości a chodzi mi o te napisy do filmu Spalone ofiary. Jeżeli możesz wyślij mi na maila- smalczyk130@vp.pl . Pozdrawiam .

Przecież ty nie oglądasz filmów z napisami tylko z lektorem.

użytkownik usunięty
utombak

Jak nie ma lektora to ściągam z napisami i włączam w All playerze żeby czytał napisy za pomocą Ivony.

ocenił(a) film na 8

Mam ten film z napisami.

użytkownik usunięty
IrenaSz

Obejrzałem już ten film i strasznie się zawiodłem jak dla mnie słabizna .

Film świetny tu można obejrzeć www cda pl/video/116745473 przerwa kropka

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones