PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=857170}

Sonic 2: Szybki jak błyskawica

Sonic the Hedgehog 2
6,2 9 881
ocen
6,2 10 1 9881
4,4 10
ocen krytyków
Sonic 2: Szybki jak błyskawica
powrót do forum filmu Sonic 2: Szybki jak błyskawica

Pierwsza część miała w sobie dużo świeżości. Miał być Sonic, był Sonic, wszystko kręciło się wokół niego i działało z magnetyczną siłą wynikającą z odkrywania jakichś nowych przestrzeni w kinie. Kłopoty rozwiązywał szybkością i tego spodziewałem się po drugiej części. Mam subiektywne wrażenie, że tym razem zamiast Sonica dostajemy zlepek scen niespecjalnie ze sobą powiązanych (nie mówię o wszystkich), ogólny bałagan w narracji i Transormersy sterowane przez doktora Strange'a. Spodziewałem się wesołej komedii, budzącego sympatię Sonica, coś innego niż dotychczas. Zobaczyłem chyba to "co najlepiej się sprzedaje" teraz, by przeciętny widz nie poczuł się rozczarowany.

ocenił(a) film na 8
dobrypiatek

takie nieironiczne pytanie grales w ktorakolwiek z gier

piotrgryf_pl

takie nieironiczne pytanie oceniasz gre czy film

ocenił(a) film na 3
Bliffay

Dziękuję.

Bliffay

Takie nieironiczne pytanie? Czy to film na podstawie gry czy coś niepowiązanego

ocenił(a) film na 3
mistrz_sheldon

To nie filozoficzna dyskusja. Odnieś się raczej do treści wpisu.

dobrypiatek

Ciężko odnieść się skoro z twojego wpisu wygląda jakbyś oglądał kompletnie inny film

ocenił(a) film na 3
piotrgryf_pl

Tak, grałem w pierwszą wersję the hedgehog. Jest dostępna cały czas na oficjalnej stronie.

ocenił(a) film na 8
dobrypiatek

Akurat z pierwszą grą ten film ma najmniej wspólnego.

ocenił(a) film na 3
Patkall

Szkoda, że nikt nie powiedział, żebym nie oglądał, jeśli nie grałem we wszystkie gry :(

ocenił(a) film na 7
dobrypiatek

Trochę szkoda, bo minął cię najpiękniejszy festiwal żenady pod słońcem.
Osobiście polecam Sonic Adventure 2, które opowiada o strachu przed zimną wojną, rządowych spiskach i nietoperzach z cycami :^)

ocenił(a) film na 4
piotrgryf_pl

Myślę, że fani materiału źródłowego - nieważne czy mówimy o adaptacji gry, książki, czy komiksu - powinni bardziej uczyć się odróżniać zbitek fan serwisu danej pozycji od filmu z dobry (ba, jakimkolwiek!) scenariuszem. Tego pierwszego w Sonicu jest nadmiar. Tego drugiego nie ma wcale.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones