PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=482022}
5,4 54
oceny
5,4 10 1 54

Somtum
powrót do forum filmu Somtum

dużo humoru, uśmiałem się momentami do łez, dużo walki (wykonaniu dziewczynki) ogólnie film da się obejrzeć bez przymrużenia oka ;P

Pietek

Hej chcę to obejrzeć, niestety pomijając "Chocolate" (nie było Aż tak straszne) aż po oczach razi schemat robienia Tajlandzkich filmów. Główny bohater jest wspaniały, naraża się - albo i nie, złym ludziom a oni nie mogąc go dorwać zabijają wszystkich których nasz bohater kocha, lubi, zna... często giną oni w męczarniach... Normalnie już oglądać tego nie mogę Coś mnie trafi jeśli jeszcze raz coś takiego zobaczę

Moje pytanie brzmi: czy ten film ma coś wspólnego z tym schematem?

ocenił(a) film na 7
NASZATA

:P Nie ten film nie ma nic wspólnego ze schematem który przedstawiłeś. Ten film to zabawna opowieść o dużym niezdarnym kolesiu którego okradli. Błąkając się po mieście spotyka i zaprzyjaźnia się z dwiema dziewczynkami. Nie ma tu morderstw czy tym podobnym, jest to zabawna, przyjemna komedia.

Pietek

Dzięki już obejrzałam i też mi się bardzo spodobał.
A w szczególności to pokazane w tym filmie sztuki walki, bardzo fajne, widowiskowe jak i podejrzewam dość kontuzyjne, przez te wyskoki.
Ale dziewczyna była naprawdę niezła w tym co robiła

Pietek

a duzo jest tam walki? :D

ocenił(a) film na 5
Pijany_Mistrz

Tak sobie. Trochę się biją, ale nie tyle co w Ong Bak. Tu walki są raczej dodatkiem.

frycek49

Tak, teraz już wiem. Oglądałem ten film jakiś czas temu. Tylko ta dziewczynka fajnie walczy, no i ta babka ze straganu co sprzedawała melony czy coś (już nie pamiętam co sprzedawał, mniejsza z tym). No ale faktycznie, nie ma dużo tych walk. Dan Chupong tylko epizodycznie wystepuje jako policjant.

Pijany_Mistrz

A jak się nazywała ta piosenka co leciała jak kupili ten wielki zbiornik na składniki? To jest chyba ta piosenka o której jest mowa przed filmem. Wiecie może?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones