PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=509402}
5,9 13 742
oceny
5,9 10 1 13742
6,6 15
ocen krytyków
Somewhere. Między miejscami
powrót do forum filmu Somewhere. Między miejscami

Jeśli ktoś lubi wyłącznie filmy wesołe, kino akcji, sensacje, kryminały - odradzam, bo to nie
to ( "nie dla ludzi z ADHD" ).
Obraz frustracji, pustki, samotności na własne życzenie, wydmuszek-form i braku sensu;
imitacji życia ("ja już nawet nie jestem człowiekiem"...) - tak podsumuję "Somewhere", a
polski podtytuł "między miejscami" uważam za wyjątkowo trafiony.

Film jest wyczerpujący, po jego obejrzeniu nie poczujesz się lepiej, chyba że marzysz o
"gwiazdorskiej" karierze.

Podobało mi się, daję mocne 7/10

ocenił(a) film na 8
agat337

u mnie słabe 8 ;D trochę bym poszerzył zakończenie ale poza tym film miazga

ocenił(a) film na 7
Julas_fw

Zakończenie było spłycone, postawiono na prosty symbolizm. a "miazga" to trafne określenie stanu w jakim ten film zostawił mnie po obejrzeniu

ocenił(a) film na 8
agat337

;D obejrz Heartless - W świecie demonów genialny film naprawdę dobra rozkmina <3

ocenił(a) film na 7
Julas_fw

Widziałam ale fragmentami, najpierw sądziłam że to komedia, potem że horror, potem że "kino psychologiczne". Skoro tam mówisz to obejrzę jeszcze raz od początku do końca.

agat337

Tez uwazam ze film nie dla każdego. A ocena na filmwebie ewidentnie za niska. Dla 7/10. Nie bylo jakiegos arcydziela ale fajnie sie ogladalo. i byly "momenty"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones